Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi fellebbezést mennyir...

Érettségi fellebbezést mennyire veszik komolyan?

Figyelt kérdés
A magyar szövegértés és a földrajz érettségimben több olyan megoldás is volt, amit szó szerint úgy írtam le, ahogy a megoldókulcs tartalmazta, mégse fogadták el. Ma beadok rá egy panaszt, van rá esély, hogy mégis kapjak rá pontot?

2014. jún. 4. 00:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%

Mindenképp panaszkodj, élj a fellebbezési lehetőséggel

Majd írd meg, megadták-e

Sok sikert

2014. jún. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem matek emelt szinten elfelejtették kijavítani az egyik feladatomat, olyan sorrendben oldottam meg, hogy a),c),b), és a c részt nem javították ki, én reklamáltam, megadták a pontot.
2014. jún. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A képen a "ok" sokkal nagyobb betűnek tűnik és halványabb is, mint a többi.
2014. jún. 5. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem panaszkodni kell, hanem jelezni a javítási hibát. Ezt simán elnézhette a tanár. Én 63 érettségit javítottam ki, és nem vagyok benne biztos, hogy nem tévesztettem el valahol.
2014. jún. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Írtam nekik, az iskolában megnézték, és azt mondták, hogy jogos a panaszom. De mennyi idő, mire kijavítják? Egyáltalán ki fogja átnézni?
2014. jún. 5. 11:33
 16/16 anonim ***** válasza:

Már ott van a válasz fentebb.

A megnyitáson tudod meg az eredményt.

2014. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!