Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem szeretem amit tanulok, de...

Nem szeretem amit tanulok, de szüleim nem tudják. Te mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok már 3 éve! Utálom amit tanulok, nem értem, nem szeretem. Tudom, mit szeretnék, de rengeteg pénzt kellene kérnem hozzá szüleimtől, hogy el tudjak benne indulni.


Fontolgatom, hogy másik szakot kezdek, ami közelebb lenne az álmaimhoz, de 3 év után adjam fel ezt a szakot? Már csúszok legalább egy évet, szóval még egy évem hátra van, de nem tudom, le fogok-e tudni államvizsgázni, eddig is bukdácsoltam, hát még ezután.


Te mit tennél a helyemben? Hagyjam az egyetemet, kérjem szüleim segítségét, vagy fejezzem be, álljak meg előbb a saját lábamon, és utána vágjak bele amit akarok? Ez a 3 év csak 3 év, nem szeretném eldobni, de egyre többször érzem, hogy nagyon nem jó helyen járok. El vagyok keseredve, nem tudom mitévő legyek.


Tanácsokat, véleményeket szeretnék kérni, ha valaki járt már hasonló helyzetben, szívesen meghallgatnám a tapasztalatait! Köszönöm!


Egy kétségbeesett 22 éves lány. :'(



2014. jún. 4. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
szerintem beszélj szüleiddel hogy nem szereted a szakot és mást szeretnél, biztosan meg fogják érteni
2014. jún. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
Attól is függ, hogy mit tanulsz most szerintem, ha piacképes és már csak 1 éved van hátra, szerintem fejezd be.
2014. jún. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!