Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha szeretem ha a...

Normális ha szeretem ha a szüleim kisfiú ként kezelnek 18 évesen? Megmondják mit mikor csinálhatok, megbüntetnek h kell. és ebben ők partnerek is és anyukám nagyon élvezi is.

Figyelt kérdés

egyszer felhoztam és mondták hogy hát jah, szerintük még gyerek vagyok és elég sokáig az is leszek, jah és amúgyis sulib fogok még járni jópár évig... csak z a kérdésem normális e ez, mert sok barátom van, de egyiknek sem ilyenek a szülei, és ha ilyenek is lennének, egy kicsit sem élveznik. de én valahogy élvezem hogy úgymond "kicsi" lehetek, és anyukám csinál kkaót amikor nézem a tv ben a mesét (anime-t ) xD lol


18f


2013. okt. 31. 21:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy az. Amúgy is iskolás vagy még gondolom.
2013. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%

Ez most komoly???

Ez nem normális.De a szüleidnek is elgurult egy kerekük!!!!

Egyébként teljesen egészséges vagy??Szellemileg,testileg???

2013. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Ja írtad is, hogy iskolás vagy.
2013. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha nem tervezed anyuci nyakán élni a felnőttkorodat szűzen, akkor ideje lesz felcseperedni.
2013. okt. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Emberfüggő. Van aki ezt igényli van akivel már 15 éves kora körül felnőttként bánnak. Ha te ezt igényled akkor normális.
2013. okt. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ez nagyon ember/egyen fuggo..

mindenki azt csinsl afmit akat

.

2013. okt. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Pendulum92 ***** válasza:
0%
20 évrs korig még elnézhető, azután gáz.
2013. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

18 évesen az ember a felnőtt kor küszöbén áll sokan ilyenkor kezdenek dolgozni, elindulni az életben, továbbtanulni, barátnőzni, bulizni, elköltözni stb. érted!


Ilyen korra az embernek ki kell nőnie azt, hogy megmondják neki, mit csináljanak és ideje önálló döntéseket is hozni.


Szerintem te még nem vagy felnőve, talán elég önállótlannak is tűnsz, és tudattalanul is kiszolgáltatottá teszed magad.


Anyukának persze tetszik mert minden anyukának örök gyerek marad a kicsi gyereke.


Én 39 vagyok de anyám a mai napig képes 6 éves taknyos kölyöknek tekinteni pedig marhára nem vagyok az és idegesít.


Néhány dolgon azért gondolkodj el: anyuka meddig fog a nyakadon ülni és vezérelni? Mit fog kezdeni az anyáskodással ha egyszer csak becsajozol? Mert ilyenkor jön a leányzó kifúrása...ha anyukád olyan ragaszkodó fajta akkor tényleg a haláláig vén legény leszel, aztán meg önállótlan, magányos ember, aki egy fazék vizet sem fog tudni felforralni. A csajaid, mennyire fognak férfinak nézni? Körbe fognak röhögni spenót gyerek.


Nem csodálom, hogy anyuka élvezi. Ott maradsz neki mellette. Csak nehogy riválist lásson a leendő párjaidban.


Szóval rém gyerekes lehetsz de mindegy nem ez a lényeg hanem az, hogy próbálj meg felnőni azért mert az élet egy kicsit keményebb és anyuci kisfiai mindig nehezebben veszik az akadályokat.

2013. okt. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
még nem döntöttem el hogy a lánokat vagy a fiúkt szeretem e. amúgy semmi bajom nincs egéséges vagyók.
2013. okt. 31. 22:00
 10/20 anonim ***** válasza:

Az én anyám nekem is a halálom, akárhányszor összeszedek valami bigét, mindig ott terem és elkezdi kritizálni és fúrni...

Szegény szerencsétlennek nincs élete tudom, de azért már idegesít. Az ilyen nőknek a házasságuk és a gyerekvállalásuk előtt sem volt semmi életük és majd azt hiszik, hogy ha szülnek egy gyereket, akkor az értelmet és célt ad az életüknek, majd szépen rá lehet telepedni a nyakára és érte élni. Az nem tűnik fel nekik, hogy a gyerekük is élni akar és semmi szüksége nincs arra, hogy anyuci folyton a sarkában legyen.

2013. okt. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!