Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem tudom miből készűljek...

Nem tudom miből készűljek pótvizsgára műszaki ábrázolásból, mert a tanár semmilyen információt nem adott meg, még azt se mondta el mennyi tétel lesz, vagy milyen témakörökből készüljek, ilyet lehet?

Figyelt kérdés

Mert töriből is bukok, és abból kaptam tétel sorozatokat, neveket, évszámokat, szóval minden szükséges anyagot, de szakmaiból csak annyit mondtak, hogy tanuljam meg az egész füzetet kívűlről (pont a füzet miatt buktam meg, mert nem volt jól vezetve.. szóval hiányos volt, és volt, hogy többszörös súlyozással írta be az elégteleneket) próbáltam elkérni osztály társaktól, még év közben is, de senki se vezette használható módon.

Szóval ilyet csinálhat egy tanár, hogy nem ad semmiféle témaköröket, jegyzeteket, vagy támpontokat, hogy mikből készüljek? Mert így még az interneten sem tudok utánna nézni a dolgoknak.



2012. aug. 20. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérd el a tanártól
2016. júl. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát akkor a könyvből tanulj
2016. júl. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!