Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol van biomérnökök legtöbb...

Hol van biomérnökök legtöbb órája?

Figyelt kérdés
A Szegedi Tudományegyetem biomérnöki karára gondolok, szóval az lenne a kérdésem, hogy melyik épületben vannak a legtöbbet. Köszi előre is a választ!

2014. jún. 6. 12:50
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Köszi a megnyugtatást, bár ezt inkább a többiek nevében mondom, én nem bántam volna, ha csak fiúk vannak rajtam kívül:)


Viszont lenne egy kérdésem, ha már így összetalálkoztunk, ha nem túl indiszkrét, hova valósiak vagytok? Szegediek, vagy távolabbról? :)

2014. jún. 25. 22:08
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. távolról

Veszprém megye.. :D


És te kérdező?

2014. júl. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Pest megye:D több, mint 230 km-ről:)
2014. júl. 24. 19:18
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nagyjából ugyanolyan messze:D


Szépek vagyunk mi is:D itt van egy lépésnyire ugyanez a szak(nekem Veszprémben lehetett még volna) azt inkább megyünk 230km-el távolabbra :D


te hogyhogy nem a BME-re jelentkeztél? ami ugyebár tényleg közelebb van

2014. júl. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Szépek hát!Mondjuk úgy, hogy volt szerencsém Pesthez:DD És akkor ezzel mindent elmondtam... bekerültél egyébként? Ja és még egy hír, cseréltem a biomérnököt molekuláris bionikára, de azért az nem is áll olyan messze tőle, ja és az mellesleg nincs is a BME-n :D Valahogy így:D Ha nem bánod különben megismerkedhetnénk! :)
2014. júl. 24. 21:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!