Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz megtartani az...

Mennyire nehéz megtartani az írásbelin elért eredményemet az emelt kémia szóbelin?

Figyelt kérdés
BME-re készülök vegyészmérnöknek, és mivel csak kémiából emeltezek, a plusz pontjaim nincsenek teljesen kihasználva, így igen-igen ki van számolva hogy felvegyenek. Eddig szépen haladok felé, van egy 97%-os közép matekérettségim, illetve az emelt kémia írásbelim 82% lett, ha ezt tartani tudom a szóbelin, akkor duplázással 436 pontom lenne, ami reményeim szerint elég kell hogy legyen. Mennyire nehéz tartani az írásbelin elért eredményt szóbelin, netalántán javítani rajta? Jövő szerdán (11-én) megyek szóbelizni.

2014. jún. 6. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát...azért nem olyan egyszerű, a szóbeli része 50 pontos és 42 pontod kellene szerezned, hogy maradjon a 82%, ha 10 pontot szerzel 61%-t lesz, ha 30 pontot kapsz 75% lesz, ha a max pontod kapod 88%-d lenne.

De ha ilyen jót írtál írásban, szerintem 38-40 pontot biztosan össze fogsz tudni szedni !! Sok sikert! és grat!

2014. jún. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pontot*
2014. jún. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak parázok tőle, fogalmam sincs mire számítsak. A kísérletek az egyetlen stabil pont, amiben úgyahogy biztos vagyok. A "nagy tételre" meg nem tudom, hogyan lehet a leghatékonyabban felkészülni, tanulok mindent, szervest-szervetlent-általánost ezerrel, aztán vagy szerencsém lesz vagy nem. :/
2014. jún. 6. 17:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét holnapra !! Remélem kapsz vagy 45-50 pontot!!
2014. jún. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
47 pontom lett, köszönöm mindenkinek a biztatást! Így nemhogy megtartottam, de feljavítottam 86%-ra :)
2014. jún. 14. 11:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Grat ! :) fel vagy véve
2014. jún. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Felvettek amúgy? :) Milyen? én ebben az évben fogok érettségizni, és szintén a vegyészmérnöki a célom.
2014. szept. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, felvettek, idén 430 volt a ponthatár, nekem 444 lett, viszont a matekra mindenképp feküdj rá a kémia mellett, én most azzal "küzdök" :)
2014. okt. 5. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!