Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kérnek számon az emelt...

Hektorr7 kérdése:

Mit kérnek számon az emelt szintű földrajz érettségin? és mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Kicsit izgulok, meg szorongok félek hogy kcsög tanárok fognak vizsgáztatni. De ha belekérdeznek vagy húzzák a szájukat akkor megmondom a magamét nekik!

írásbeli 57%-os lett am.



2014. jún. 6. 17:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nem érdekel miben vesztetted el a hitedet!! Elég nagy az agyi kapacitásom és tudod kis 93%-os lehet hogy eddig többre vittem az életben mint TE!
2014. jún. 6. 23:17
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát persze. Sok sikert a föcihez azért :)
2014. jún. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Azért kedves avgy hogy nem sértődtél meg a soraimtól :$$


Bocs így utólag, szia neked pedig sok sikert a TANULMÁNYAIDHOZ/MUNKÁHOZ :)

2014. jún. 7. 09:04
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Hova süllyedt a világ, hogy ilyen emberek érettségizhetnek, mint a kérdező? Nem érted a szarkazmust, és azt sem, hogy miért gondolnak az emberek butának.. Pedig ostoba vagy. Hihetetlenül. Írhatnék rengeteget az ilyen emberekről, mint te, de szerinted, ha húzzák a szájukat a vizsgáztatók, az véletlenül van?? Nyilván, ha kifogástalan a feleleted, akkor megköszönik a munkádat, és beírják a 100 %-ot. Akkor fognak hőbörögni, ha össze-vissza beszélsz, és ilyenkor semmilyen jogod nincs arra, hogy még neked álljon feljebb. Mégis mit mondanál nekik, te ostoba? Bocs, nem tudom az anyagot, mert hülye vagyok, és szerintem ezt helyeselni kéne, és felháborít, hogy ezzel nem értenek egyet. Ezt mondanád? Ha nekem ilyet cirkuszolnál, akkor 1000%, hogy megbuktatnálak, mert ekkora barmot a Föld még nem hordott a hátán. Bár inkább ilyet nem mondok, mert még rengeteg ilyen ökör van ezen az oldalon.

Nem érdekel mit gondolsz rólam, minden normális ember leszűri ebből a kérdésből, és a reakcióidból, hogy te végtelenül hülye vagy. Ezt te nyilván nem értheted, nem is ragozom. Aranyszabály: egy hülyét sosem lehet ráébreszteni arra, hogy ő hülye.

2014. jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Aztakva, mekkora pökhendi, nárciztikus, egoista, kiafszomhanemén tipusú, nagyképű és tudatlan egy írás volt ez kérdező?! Szinte biztos vagyok benne, hog fake, nem akarom elhinni, hogy ilyen elkényeztetett görcs ficsúrok mennek egyetemre. Úgy elküldeném az ilyet egy nyárra napszámba utána meg sorkatonának.
2019. nov. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!