Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű földrajz érettség...

Hektorr7 kérdése:

Emelt szintű földrajz érettségi szóbeli! Hogyan készültetek föl rá? Miket használtatok?

Figyelt kérdés
Mert ugye nincsenek belőle fekete-fehéren leírva hogy melyik tételekből lesz húzva. Így nagyjából nem tudom behatárolni mire is tanuljak a legjobban. Mi a legjobb fölkészülési módszer rá?

2014. jún. 6. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sem igazán tudtam behatárolni, nem is lehet. Én a 7.-10.-ig az összes tk.-et végigolvastam, az pont lefedte az egészet:D A 10.-es Nemzeti Tankönyvkiadós volt, a többi Mozaikos. Ha nem tudsz/szeretnél ennyit elolvasni, akkor vannak ilyen vázlatos könyvek, amelyekben minden egyszerűbben le van írva, könyvesboltokban lehet őket kapni. Sok sikert! :)
2014. jún. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hát barátom.. 4nappal előtte bátor vagy! az eduline-on vannak fent téma körök kb 40-50 db amiből 1 átlagosan (2)-3-4-5 db normális tételt foglal magába , tehát valószínű az eddig megtanultakból fogsz ott előadást tartani , mert nem lehetetlen , de több hetes , hónapos munka lenne tételszerűen összerakni az "odavalót" . Sok szerencsét nektek !


Az írásbeli hogy sikerült ?

2014. jún. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

írásbeli 57%-os lett!! Köszi a sok siker kívánást!! :)


Sztem sz*rok ezek a témakörök mert ahogy így elnéztem olyan mintha le lenne írva bennük a 9-10 föci tankönyv összes témaköre. Szóval enm nagy segítség ez az eduline-tól. Még a h*lye is tudja hogy ezeket fogják kérdezni :$$

2014. jún. 9. 16:24
 4/5 anonim válasza:
Hogy sikerult ? Mit húztál? :)
2014. jún. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sz*rul sikerült. A karbon kor jellemzését fontosabb eseményeit kellett elmondanom természetföldrajzból. Társadalomföldrajzból pedig a Amerika északnyugati agglomerációjának jellemzését kialakulásának okait
2014. jún. 13. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!