Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezt megtehetik? Kötelező...

Ezt megtehetik? Kötelező osztálykirándulásra mennem, ha én októberben jeleztem hogy nem tudok menni, két hete kikérőt adtam le, de elutasította az igazgató, mert túl sokan kérték ki maguk?

Figyelt kérdés
Mindezek mellett nincs is szállás nekem foglalva, és 39 fokos lázzal fekszem itthon. Annyit mondtak, hogy sem szülői sem orvosi igazolást nem fogadnak el ha nem mennék.
2014. jún. 6. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem tehetik meg, az osztálykirándulásra nem kötelezhetnek. Ha pedig tényleg beteg vagy, olyan nincs, hogy az orvosi igazolást nem fogadják el.
2014. jún. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, engem hányszor fenyegettek a tanárok... Sose vettem be, utáltak is ezek miatt. Én se mentem soha osztálykirándulni. Nem tehetik kötelezővé. Pláne, ha nem ők fizetik.
2014. jún. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tehetik meg, az igazolást meg el kell fogadnia
2014. jún. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
csak így akarnak rávenni, hogy menj, de nem kötelezhetnek.
2014. júl. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!