Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyit kell tudni emelt...

Mennyit kell tudni emelt német szóbelin, hogy átengedjenek?

Figyelt kérdés
Így alig két nappal a szóbeli előtt nem tudom mitévő legyek. Azon is gondolkodom, hogy el sem megyek, mert NEM tudok beszélni. Bármennyire is hülyén hangzik, de az írásbelim kifejezetten jó lett, beszélni meg nem tudok fél percig sem, nem 8-ig. Ha nagyon ideges leszek, akkor szerintem még a Guten Taggal is baj lesz :( Mit tegyek? Mennyit kellene tudnom ahhoz, hogy megszerezzem azt a minimális 12%-ot? :(

2014. jún. 9. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

Minek mentél német emelt szintre, ha nem tudsz beszélni?

Ha nem mész el, csak magaddal fogsz kiszúrni, mert 1-es lesz, és nem fogsz kapni érettségi bizonyítványt sem, egyetemre se vesznek fel(amennyiben jelentkezel)... Menj el, próbáld meg!

2014. jún. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
én sem értem, hogy ha nem megy olyan jól, akkor mi a vérvörös ráknak jelentkeztél emeltre????
2014. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
44%
Én próbából jelentkeztem emeltre . Nekem már meg van a középszintű érettségim 5 lett . Szóbeli nyelvvizsgám is van, de hiába most voltam emelten ,és valami katasztrófa volt ,alig beszéltem valamit ,amit mondtam azt is rosszul . Nagyon nehéz volt, az írásbelim nagyon jól sikerült,de most így biztos hogy lerontom szóbelivel , vagy lehet megbukok .Neked hogy sikerült ?
2014. jún. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A kérdés, illetve kérés nem az volt, hogy oltogassatok. Ha rajtam múlt volna, akkor nem mentem volna ki, mert semmi szükségem nem lesz rá, de ez más téma... A középszintű érettségik nekem is megvannak, szóval ezen semmi nem fog múlni. A kérdés az volt, hogy mennyit kell tudni, hogy a 12 SZÁZALÉK meglegyen...


Kedves harmadik, nekem holnap lesz, de majd jelentkezem hogy sikerült! :)

2014. jún. 10. 15:00
 5/9 anonim válasza:
71%
Na hogy ment? :) Én ma voltam németen, és nem sikerült valami jól. Nem húztam olyan lehetetlen témákat, de kicsit rástresszeltem, és alig jutott eszembe valami, ezért nagyon sokat kellett kérdezgetniük, és alig beszéltem valamit. :|
2014. jún. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Én is ma voltam, de enyém sem ment valami jól. Az írásbelim nekem is jó lett, de nehezen megy a német szóban. Hozzá tudtam szólni a témához, de nem sikerült úgy, mint vártam. De fel a fejjel, a szóbeli 30 pontos, annak a 12 százakéka 4 pont, annyi talááán meglesz. :D
2014. jún. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
El tudom képzelni, hogy fegyvert szorítottak a fejedhez, hogy menj emeltre...
2014. jún. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
3. vagyok , nekem 53 % lett . Nem mondanám hogy jó , de elég hogy felvegyenek . Nektek hogy sikerült ?
2014. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem volt annyira szörnyű, mint ahogy azt elképzeltem. A végén már csak azt tartottam fontosnak, hogy beszéljek, ha hibásan, ha nem - és egész jól sikerült. Mindent összevetve az egész 75%-os lett :)
2014. jún. 25. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!