Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit válasszak szakdogám...

Mit válasszak szakdogám témájának főiskolán?

Figyelt kérdés

Idegenforgalom és szálloda szakon végzek idén, teljesen hidegen hagy az egész és sz*rt se ér a diploma, de ha már ennyi időt, energiát és pénzt beleöltem, muszáj lesz elvégeznem.

Szóval nagy sz*rban vagyok: nem tudom, miről írjak :) Valami olyan kéne, amiről lehet írni, van hozzá anyag... Könyvtár / internet b*szott inspirálni, ilyen tippeket ne is adjatok, hanem konkrét ötleteket légyszi!

Előre is köszi!


2010. jan. 2. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Lakóhelyed (v. egy település, amit jól ismersz) idegenforgalmi adottságai és fejlesztési lehetőségei
2010. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vagy egy kedves nyaralási helyszín..? Itt írj le részletesen mindent, az utazási irodától a szállodáig. (utazásfoglalás, utazási előkészületek /oltás, vízum, vásárlás/, kitérhetsz az utazás fajtájára (szabadidő, kaland, konferencia...), vásárlás/; utazás eszközei, szállásfajták, emberek jellemzése kor, nem, munkabeosztás szerint, kereset..), programok, hazautazás, orvosi ellátás.. Ha EU tagállamról írsz, írhatod az euro, mint pénznem előnyeit, jelentőségét. Kicsit gondold át a témát, azután minden menni fog magától :P
2010. jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!