Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki tud mondani valami...

Valaki tud mondani valami információt? MMPi teszttel ( 490 kérdéssel pszchológiából)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Voltam felvételin, és minden jól sikerült, hibátlanul, vagy kevés hibával kivéve, az mmpi teszt, 2 éve is csináltam akkor sikerült. Azt mondták, hogy túl jó lett és nem létezik ilyen jó személyiség, valószinűleg nagyon meg akartam felelni. Tud valaki segíteni hol tudom gyakorolni, olvastam már hogy fölösleges, mert pszichólogus ért hozzá, de nagyjából tudom hogy kell állniaa skálának. Vagy valami tanácsost is elfogadnék, nagyon fontos hogy sikerüljön, nagyon sok múlik ezen. Szeretném, hogy csak a segítőkész vagy kulturált emberek írjanak kommentet, azokat viszont nagyon szívesen várom! Minél többet, annál többet tudok én is. Köszönöm(ui.: 2 éve is kb ugyanezeket jelöltem, és akkor minden oké volt vele, és egyik felvételiző is mondta hogy hasonló beállítottságú válaszokat jelölt)

2014. jún. 10. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
46%

Az MMPI-nél nincs olyan, hogy "jól sikerül" meg "rosszul sikerül", ez nem egy IQ teszt.

Nekem gyakorlaton a pszichiáter mondta, hogy ő sem tudná átverni. Talán azok a pszichológusok, akik nap mint nap ilyeneket értékelnek, azoknak sikerülhetne.


Pont az a lényege a tesztnek, hogy azt is kimutatja, ha "túl jó".

Egyszerűen csak válaszolj őszintén a kérdésekre...

2014. jún. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%

Az előző válaszolónak teljesen igaza van, a teszt leírása is úgy kezdődik, hogy nincs jó vagy rossz válasz :)

Tényleg csak azt tudjuk mondani, hogy próbálj őszinte lenni. Képzeld el, hogy csak egy játék az egész, és a végén kijön, hogy melyik karakter vagy a kedvenc sorozatodból ;)

Kitöltés közben néha figyelmeztesd magad, hogy nem az a lényeg, hogy szerinted mi a jó válasz, hanem, hogy te ki is vagy. Ha egyszer nem is olyan régen már jól sikerült, most sem kell aggódnod.

2014. jún. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!