Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti hogy tanuljátok/tanultátok...

Ti hogy tanuljátok/tanultátok az irodalom tételeket?

Figyelt kérdés
Eddig azt csináltam, hogy ki voltak dolgozva és nyomtatva (a tanár által kapott anyagbol, le is ellenőrizte a tanár), ezek 3 oldalak lettek. Ezután egy füzetbe jegyzeteltem ki....de nem érzem azt h elég lenne...sajnos amugy se szeretem az irodalmat, meg nem sikerült normálisan megtanulni (a tanárnak hála, ugyanis eleg erdekes tanar más tanárok szerint is) szoval meg esetleg ötleteket tudtok adni? 19.én lesz szobelim. Előre is köszii

2014. jún. 11. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:
A három oldal elég. Mivel középszinten az az egy szaktanár pontoz, én javasolnám, hogy az ő anyagát tanuld meg. Ha pedig az nem elég, akkor tanuld a könyvből. Kikeresed a tételhez tartozó oldalakat és kijegyzeteled, ha pedig arra nem marad időd, akkor onnan tanuld.
2014. jún. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok idézet legyen benne a versekből. Ne elsősorban az életrajzot tanuld meg, hanem melyik korszakában milyen verseket írt ha pl. költőről van szó. A műveket témakörök szerint csoportosítsad.
2014. jún. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!