Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek megadják a tanárok...

Szerintetek megadják a tanárok a jobb jegyet?

Figyelt kérdés
Bioszból 4.47-re állok úgy, hogy 5-ös lett a tz-m és ma még feleltem 5-ösre. A tanár azt mondta, hogy megadja, de én nem láttam, hogy mennyire állok, ezért szünetben megkérdeztem hogy 4.47-re tényleg megadja-e, és azt mondta hogy igen. Kémiából pedig a tz-m 3-as lett, és így 2.53-ra állok. Elvileg 2.51-től lehet megadni a 3-ast, szóval elméletileg megadhatja, és azt mondta hogy szeretné megadni, de még nem tudta, hogy mennyi az átlagom. Szerintetek megadják? Egyébként biosz-kémia tagozat, 10. osztály.

2014. jún. 11. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Biosz: ha a tanárod azt mondta, hogy megadja, akkor megadja. (Különben elég érdekes ember lenne…)


Kémia: ha a tanárod is úgy számolja az átlagod, ahogy te számoltad, akkor megadja. (Különben ő is elég érdekes ember lenne…)

2014. jún. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ne aggódj mindkettőből a jobb jegyet fogják megadni. Ha mindketten azt mondták, hogy igen, akkor nem hinném hogy csak hazudtak volna és a rosszabb jegyet kapod meg. Ja és amúgy év végén mindig a jobb jegyet adják meg a tanárok! :)
2014. jún. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!