Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek hány százalék lett az...

Nektek hány százalék lett az emelt matematika érettségi írásbeli része?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 17:45
 1/5 reptoid ***** válasza:
52%
99. Egy pontot levontak, de megfellebbeztük. Remélem nem vonnak majd le esetleg többet :D Na meg hogy a szóbelit nem szúrtam el :D
2014. jún. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy pontot vontak le?

És miért fellebbezl, ha ennyire kimagasló lett?

Biztos felvesznek ennyivel oda, ahova jelentkeztél

2014. jún. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Emelt matekon 115 pont a megszerezhető pontszám. Szóval ha 99 pontot kaptál akkor nem biztos, hogy csak egy pontot vontak le.
2014. jún. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
százalékot kérdeztem szerintem Ő arra válaszolt
2014. jún. 13. 11:03
 5/5 reptoid ***** válasza:

Igen, a százalékra gondoltam. Isten őrízz, hogy az emelt matekosok nevében nagyképűsködjek, de szerintem aki emelt matekra vagy bármilyen emeltre megy, az tisztában van a pontokkal, százalékszámítással :D

Az angol meg az irodalom nem lett valami fényes, úgyhogy igazából úgy gondoltam, szükség lehet minden pontra. Meg hát a "csakazértis" érzés, bár lehet ez kicsit gyerekes :D a szóbeli is hátra volt még, szóval amiben nem éreztem magam túl biztosnak.

Proginfre adtam be amúgy, oda gondolom elég lesz, de nem vagyok benne biztos, hogy tényleg azt akarom, a jövőre nézve, ha esetleg váltok, akkor is jól jöhet minden százalék szerintem.

2014. jún. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!