Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki hogy áll az szóbeli érettsé...

Ki hogy áll az szóbeli érettség tételekkel?

Figyelt kérdés
Mennyt tudtok, izgultok már?

2014. jún. 13. 10:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én még el sem kezdtem, szombaton átnézem az összeset, és nem izgulok.
2014. jún. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Melyik nap érettségizel?
2014. jún. 13. 11:03
 3/21 A kérdező kommentje:
(a kérdésben "az" "a" lenne csak gyorsan írtam és elírtam)
2014. jún. 13. 11:05
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
Ó, én nem érettségizem, csak át kell néznem az összes szóbeli tételt, hogy megfelelnek-e a vizsgaleírásnak, és jóváhagyni őket. Ez kényelmesen meglesz szombaton. De te csak azt kérdezted, hogy hogy állok a szóbeli tételekkel. :-)
2014. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Azért mert nekem még van 30 tételem, szerinted még megtanulható-e hétfőig?
2014. jún. 13. 11:20
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha jól összekapod magad... Lesz egy zsúfolt hétvégéd. napi 10 tétel nem a világ.
2014. jún. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én még átolvasom az összes történelmet(még bele sem néztem,és év közben sem tanultam szinte semmit),az angol 14 vagy mennyi tételt is gyorsan elolvasom(mondjuk azt tanultam évközben),az irodalmat már elolvastam(hellyel közzel tudom is),a nyelvtant is még el fogom olvasni (azt jó gyorsan),biológiából valamennyit készültem,már csak néhányat el kell olvasnom.Viszont amatektól tartok(sajnos szóbeliznem kell),abból még SEMMIT nem gyakoroltam,úgyhogy azt is kéne...őrületnek hangzik,de én azt mondom optimista fejjel,hogy megoldható még ez is.Te hogyan állsz,érdekelne.:)
2014. jún. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%
Ja,bocs,már látom,hogy hogyan állsz.
2014. jún. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nekem a 20töri tételem még megvan tehát semmit nem tanultam belőle, ma kezdtem el és még van 10 irodalomból is de én is próbálok optimista maradni.
2014. jún. 13. 11:29
 10/21 anonim ***** válasza:

Nekem töriből van még 20 tétel, magyart elkezdtem, de nem igazán tudok figyelni, miközben olvasom.. Ugyanez van a törinél, egyáltalán nem kötnek le.

Nem annyira izgulok, duplázni fogok matekot és fizikát (matekból már voltam emelt szóbelin). Megbukni szóbelin biztos nem lehet, ha nem tudsz semmit, a tanár valahogy úgyis átrugdos.

Törin van egy csomó segítség, a magyar lesz neccesebb.

Fizika tételeket tanulom inkább, a törire hétvégén nézek rá. Kedden szóbelizek. :)

2014. jún. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!