Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Át lehet-e úgy menni a töri...

Át lehet-e úgy menni a töri és magyar szóbeli (! ) érettségin úgy, hogy nem tanulok rá?

Figyelt kérdés

Az írásbelik mindkettőnél egész jók lettek:

töri-60%

magyar-75%

Nem buta vagyok, csak lusta :D Mivel ezek a tantárgyak nem számítanak a továbbtanulásomba, így a minimum pontszámra hajtok és nem akarok különösebb energiát belefektetni egyikbe se.



2014. jún. 13. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
töri szóbelinél tulajdonképpen csak a forrásokból raktam össze 2 oldalt, ötös lett, magyar azért húzósabb
2014. jún. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért ez megnyugtat, köszi! :D
2014. jún. 13. 19:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Próba, szerencse. Kísérletezz bátran, ki fog derülni az eredmény, ez a tudományos módszer!
2014. jún. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Törire elég átolvasni egyszer az összes tételt, hogy fogalmad legyen róla, mert ott a forrás + kronológia.

Magyart is elég egyszer átolvasni, meg ott elolvasnám a vers és prózai szövegek elemzésének cuccait a helyedben és akkor egy kettesre tudsz valamit rizsázni :D

2014. jún. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Majd szerda délután írok, hogy át lehet-e menni tanulás nélkül! :D angol, töri, belügy csak meglesz nekem valahogy , de ha az irodalom és a nyelvtan tudásom %-os értékét összeadnám akkor 0,5% lenne
2014. jún. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Át lehet menni :D
2014. jún. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

milyen volt a nyelvtan? nem tudok semmit és holnap érettségi

(nem nem azért mert hülye vagyok hanem emrt a többit tanultam meg jól:D )

2014. jún. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Végül is a nyelvtan meg töri tételeket átnéztem (egyszer elolvastam) és így azok nagyon könnyűek voltak. Az irodalomba bele se néztem, de Az ember tragédiáját húztam, amire pont emlékeztem még. Viszont volt osztálytársam aki 1 percet se tanult és simán 50%-kal átment mindenből. Annyira nem durva, tényleg. Volt nálunk, aki angolból egész végig csak yes,no-t mondott és átengedték. Volt, akit töriből Kossuth-ot húzta egy szót se tudott beszélni és átengedték. Bukástól nem kell félni szóbelin.
2014. jún. 19. 14:36
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja még annyi hogy töriből meg irodalomból szó szerint 0 tudással át lehet menni, mert vannak segédanyagok, viszont nyelvtannál akadnak olyan tételek, amikhez kell nyelvtan tudás és semmi segédanyag sincs. Ha a tanárotok jó fej, akkor kihúzza belőletek úgy is.
2014. jún. 19. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!