Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Betegség miatt nem tudtam...

DuplaKV kérdése:

Betegség miatt nem tudtam megjelenni a szóbeli érettségimen. Ilyenkor lehet új időpontot kérni, vagy már csak a pótérettségi marad?

Figyelt kérdés
Tényleg beteg voltam. 39 fokos lázzal feküdtem.

2014. jún. 14. 02:29
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Emelt szint?
2014. jún. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

És egyébként most érettségizel?

Szűken méred az információt.

2014. jún. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Emelt szintű matematika. Szintemelő érettségi.
2014. jún. 14. 09:56
 4/5 A kérdező kommentje:
A középszintű biológiát elfelejtettem hozzáírni.
2014. jún. 14. 10:10
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Be kell adni egy kérvényt, hogy neked fel nem róható okból nem tudtál megjelenni a szóbelin, ezért íz írásbeli beszámításával pótló vizsgát kérsz. Ha iskolában jelentkeztél, akkor az igazgatónak, ha kormányhivatalban, akkor az oktatási főosztály vezetőjének. Mellékelve az orvosi igazolás. Erre vszleg fogsz kapni egy határozatot és egy törzslapkivonatot, amivel a következő időszakban PÓTLÓ érettségit tehetsz, de csak a szóbelit, és az írásbeli eredményed megmarad. Pótérettségi nincs. Ez annyiban jobb a bukásnál, hogy nem kell újraírni.

Ebben az időszakban már nem fog menni, mert vége az emelt szóbeli időszaknak, jövő héten már a középszint megy.

Viszont ha van érettségid, akkor a vizsgadíjat sajnos így is ki kell megint fizetni.

2014. jún. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!