Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Történelem pótérettségi. A...

Történelem pótérettségi. A szóbeli témaköröket hol találom?

Figyelt kérdés
Mert állítólag központilag meg van határozva hogy milyen témakörök vannak, de én nem találom : S
2011. szept. 14. 13:58
 1/5 A kérdező kommentje:

Megtaláltam: [link]


Akkor "csak" ezeket kell tudni szóbelire?

2011. szept. 14. 14:04
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha a kormányhivatalnál jelentkeztél érettségire. Ha valamelyik középiskolában jelentkeztél, akkor tőlük kell megkapnod a témaköröket.
2011. szept. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:)

Bár nem értem hogy ez miért nem egységes legalább valamennyire. Szerencsétlen osztálytársam olyan suliba jelentkezett, ahol már a tételcímek is érthetetlenek... :D

2011. okt. 28. 13:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Egységes valamennyire, nem is kevéssé, kormányrendeletben van szabályozva, és kint van az OH honlapján. Az ott megadott témaköröket szűkítik le az érettségiztető helyek különböző módon, de neked elvileg mindent tudnod kell, ami az egységes érettségi követelményben benne van, úgyhogy teljesült a kívánságod.
2011. okt. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, kicsit összekevertem, ez nem kormányrendelet, hanem miniszteri rendelet, de a lényegen ez nem változtat.
2011. okt. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!