Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki mit tanul/tanult? Szeretite...

Ki mit tanul/tanult? Szeretitek azt a szakmát?

Figyelt kérdés
2014. jún. 16. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én műtőssegédnek tanultam, és nagyon megszerettem ezt a légkört. Korábban próbáltak szüleim rávenni a pék, szerkezetlakatos szakmára, de mivel nem érdekelt, be sem fejeztem. Nem csak a szakma nem tetszett, a társaság sajnos... nem tudom, hogy fogalmazzak, nem az én szintem volt, (trágár szóhasználat, agresszív viselkedés stb.) szóval műtőssegédnek tanultam, a közösség emeletekkel jobb, és még a szakmai része is.
2014. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én elvégeztem egy marketing- és reklámügyintézői OKJ-t, de egy napot sem dolgoztam marketingesként :D Azért végeztem el, hogy addig is járjak valahova, és kapjak diákot, családi pótlékot és TB-t.

Most végeztem el a könnyűipari mérnöki Bsc első évét :) Nagyon szeretem, főleg a közösséget. A 4. szemeszterben kell szakirányt választani, én minőségirányítás és rendszerfejlesztésre szeretnék majd menni.


21/L

2014. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Multimédia-fejlesztő OKJ-t végeztem. Nyolc éve dolgozom ezen a területen. Honlapok gyártása, grafika hozzá, stb. Már sajnálom, hogy ezt választottam. Egész nap egy irodában ülök és csinálom a mostanra már többnyire rutinná alakult munkámat. Ha most újra kezdhetném, középiskolai tanárnak mennék, de erre már nincs lehetőségem.

Elkezdtem egy gazdaságinformatika alapszakot levelezőn, ha megvan remélem el tudok menni kicsit emberibb irányba, mert ezt amit most csinálok nem lehet egy életen át művelni.

Ha még ez a diploma sem lesz elég, elvégzek ez alapján egy tiszta gazdasági szakot, vagy, ha lesz rá lehetőségem, egy informatikai szakoktatóit.

2014. jún. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!