Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valakinek van valami ötlete,...

Valakinek van valami ötlete, hogy milyen szakmát válasszak érettségi után?

Figyelt kérdés

A problémám a következő:

Idén érettségizem, ezt követően pedig semmi ötletem nincs a jövőre nézve.

Nem vagyok jó tanuló, kettes-hármas, szóval főiskola és egyetem kizárva, ezért döntöttem úgy, hogy szakmát keresek.

Azonban itt is nehézségekbe ütköztem, mert ahogy az interneten böngésztem, rájöttem, nem tudok választani.

Annyiban biztos vagyok, hogy nem fizikai munkát szeretnék végezni. Ami érdekel: Idegen nyelvek, magyar irodalom, sportok, szeretek szövegeket szerkeszteni. A matematikát viszont gyűlölöm.

Fontos, hogy nappali rendszerben szeretném folytatni a tanulmányaimat...

Várom az ötleteket, kérdéseket, stb. a témával kapcsolatban.


(Tudom, kevés információt adtam meg, ha konkrétumra vagy kíváncsi valamivel kapcsolatban, kérdezz!)


2014. jún. 1. 03:57
 1/3 anonim válasza:
Szakacs,cukrasz. Kulfoldon is eltudsz vele jol helyezkedni.
2014. jún. 1. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van vmi olyasmi, hogy idegen nyelvi titkár, az lehet tetszene neked. Esetleg ilyen sport-wellness menedzser (nem tudom pontosan mi a neve, de guglizz rá, biztos megtalálod), esetleg gyógyszertári asszisztens (?). Ezutóbbi, mondjuk pont távol áll az érdeklődési körödtől, de nem rossz munka, fizikainak sem mondanám és külföldön elég jól el lehet vele helyezkedni.
2014. jún. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :))
2014. jún. 1. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!