Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 50 órásközszolgálatot szeretné...

50 órásközszolgálatot szeretném elkezdeni a nyáron, hol és hogyan tehetem meg ezt?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy az iskolának erről közzé kéne tennie valamilyen lapot? Valamilyen dokumentumot, hogy hova és hogyan tudunk menni? Sajnos, amíg suliba jártunk ezzel nm kezdtem el foglalkozni.. Nem is volt időm és mivel 0.-os szakra jártam "állítólag" nem is végezhettem volna. Szóval nem fektettem rá nagy hangsúlyt. Eljött a nyár úgy gondoltam jövőre ezerszer több problémám lesz, gondoltam jó akkor, most neki vágok.. Utolsó percben gyorsan kértem olyan kis füzetet, amibe gyűjtenem kell a pecsétet. Viszont se az Osztályfőnököm, se már tanár nem tudom segíteni nekem.. Most azon gondolkozunk hogyh felhívjuk az iskolám titkárságát lesz rá esélyem hogy ott kapunk választ vagy be kell mennem és úgy kell elintéznem? Valaki esetleg tudja hogy milyen helyekre mehetünk letölteni? Van bármi esélye hogy állatkertbe esetleg óvodába, fesztiválon tudjak segíteni? :) Előre is köszönök minden választ, azért még kutakodom! :)

#önkéntes #óvoda #óra #érettségi #közmunka #fesztivál #közszolgálat #50 óra #önkéntes közmunka #önkéntes közszolgálat
2014. jún. 16. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak közhasznú szervezetnél végezheted, gazdasági társaságnál nem.

Az intézménynek szerződést kell kötnie az iskolával, különben az aláírások nem érnek semmit.

2014. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Állatkertben is elképzelhető, de ezt tőlük kell megkérdezni, hogy tudnak-e neked megfelelő munkát adni. Biztosan nem oroszlánt kell mosdatni. Az óvoda, fesztivál biztosan jó, de megintcsak rajtuk múlik, hogy fogadnak-e. Csak hát jobb lett volna még iskolaidő alatt egyeztetni ezt az iskolával, de még ilyenkor bent vannak. Elvileg nem kell az iskola részéről semmi, de ezt helyileg szabályozhatják másképp. Normálisan az iskolának is fel kell kínálnia lehetőségeket, a honlapjukon nincsenek? De magad is kereshetsz, a fentieken kívül még állatmenhely, múzeum vagy általános iskolások tábora is jó.
2014. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell szerződést kötnie, ez egy közkeletű tévedés. Csak kórház és néhány hasonló intézmény esetén kell.
2014. jún. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az infókat! :)) Megpróbáljuk felhasználni őket :D
2014. jún. 18. 23:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a diáknak kell intézményt keresnie és őket megkérni, hogy kössenek szerződést a sulival. Szerintem helyileg van szabályozva.
2014. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!