Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti szóbelire megtanultok...

Ti szóbelire megtanultok minden tételt?

Figyelt kérdés
Én csütörtökön szóbelizek, de hát még van egy csomó tételem. Lehet kifogok szelektálni párat.

2014. jún. 17. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is csütörtökön megyek, még 14 tételem van, ez kb. bele is fér. Neked mennyi maradt? Sok sikert!:)
2014. jún. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ma voltam szóbelizni durván

1 hete kezdtem el tanulni töri, irodalom, nyelvtan(össz.60)tételeket

németre alig készültem-tételeket sem kaptuk meg normálisan- csak tegnap este, meg még szóbeli előtt reggel néztem át pár témát :D


de megtanultam mindet, voltak amik nehezebben mentek, és voltak amik nagyon jól témától függött


nem mertem megkockáztatni hogy kihagyok egyet, mert nekem van olyan nagy 'szerencsém' kihúzom pont azt :D


mennyi tételed van pontosan?

Ha percre beosztod az időd akkor még sikerülhet

2014. jún. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
irodalomból még van pár, töriből kb 10 infóból meg az összes de azt csak egyszer elkell olvasni.. :|
2014. jún. 17. 14:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

akkor az kb 35 töri húzósabb de megoldható, ha tényleg nekiállsz


számold meg hány órád van tanulni és hogy így mennyi jut egy tételre


koncentrálni kell nagyon, de nem lehetetlen


Tapasztalatból mondom

2014. jún. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom!!! A kávé csodákra képes :D
2014. jún. 17. 16:28
 6/6 anonim válasza:

Én 3 nap tanultam irodalmat (20 tétel) 3 nap törit (20 tétel) angolt egy nap alatt néztem át mindne témát de az reggeltől estig, nyelvtanra egy betűt nem tanultam, fizikát egyszer az össze tételt kísérletet elpróbáltuk a tanárral. Töriből volt 2 tétel amiről nagyon keveset tudtam de szerencsére mindneből jó tételeket húztam még nyelvtanból is tudtam mondani értékelhetőt, ugyhogy minden meglett.

Töriből meg merném kockáztatni a kihagyást 1 max 2 tétel mert van atlasz meg forrás más tárgyból már nem annyira.

2014. jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!