Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik jobb érettségin: az...

Melyik jobb érettségin: az elején lenni, vagy a végén? (Nem tanulás, hanem a tanárok szempontjából)

Figyelt kérdés
Az is a kérdés, hogy az érettségi időszakon belül mikor jobb (melyik nap), illetve hogy napon belül (délelőtt/délután).
2014. jún. 17. 16:52
 1/3 Silber ***** válasza:
Jobb a közepén lenni. Az elején még nem szeretnek a tanárok nagyon jót adni, hiszen mi van ha a későbbiek mégjobban teljesítenek. A végére viszont már ők is emberből vannak ennélfogva elfáradnak, nyűgösebbek lesznek.
2014. jún. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Pont tegnap volt egy hasonló kérdés. Végül is amúgy mind1. Én tavaly előrehozotton első nap voltam délután. Most csütörtökön első nap leszek délelőtt. Szerintem jobb hamarabb túl lenni. De már nálunk a héten (hétfőn) elkezdték az érettségit csak a mi osztályunk csütörtökön kezd.
2014. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy egész kupac hasonló kérdés volt mostanában, és mindegyikre egészen széles skálán mozgó és egyformán megalapozatlan vagy csak egy saját élményen alapuló tippelések érkeztek. Ez is mutatja, hogy teljesen mindegy. A tanárok szempontjából meg pláne.
2014. jún. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!