Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyarország külpolitikája...

Magyarország külpolitikája 1945-2000ig. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Felvételihez kellene ez a tétel ( a többit kidolgoztam, már meg is tanultam). Könyvtárról könyvtárra rohangálok lassan egy hónapja és vagy kint vannak az olyan könyvek, amikben benne van, vagy egyáltalán nincs is nekik. A neten is keresem hetek óta, de vagy csak sok rizsát találok, vagy olyat, ami a háború előtti, vagy a 2 háború közötti, vagy a második vh alatti külpolitikával foglalkozik. Valaki nem írná le nekem? Az se baj, ha hosszú, csak már olyan idegroncs vagyok, hogy nem sikerül sehonnan megszereznem az agyagot, vagy egyáltalán könyvet, amiből kidolgozzam, hogy sírhatnékom van. Előre is KÖSZÖNÖM!

2014. jún. 17. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy rémlik, hogy van ilyen témájú könyvem. A férjem sokat foglalkozott a politikai, történelmi dolgokkal, és sok könyve is van. Sajnos, ő meghalt, nekem utána kell nézni. Majd holnap válaszolok, hogy találtam-e valamit.
2014. jún. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. jún. 17. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!