Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap lesz a szóbeli érettség...

Holnap lesz a szóbeli érettségim és nagyon ideges vagyok. Ha holnap reggel beveszek egy szem xanaxxot lesz valami negatív mellékhatása?

Figyelt kérdés
Nem holnap először venném be régebben egyszer mikor tanultam már hosszú ideje és mégsem ment a fejembe semmi nagyon felhúztam magam rajta és akkor is segített. Holnap lesz a szóbeli, de már most nagyon ideges vagyok... Csak az érdekelne nincs-e álmosító vagy ilyesmi negatív hatása. mert oké hogy nem leszek ideges de ha bealszok a tétel kidolgozása közben az sem jobb...

2014. jún. 17. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
De igen, én akkor vettem be, ha idegességtől nem tudtam aludni, és szépen kiütött. Nehogy bevedd! Holnap időben keljél fel, ignorálj minden koffein tartalmú lötyit, vizsgák előtt szigorúan tilos a kávé. Kekszet vigyél magaddal, azt rágcsálhatsz. Ott már semmit ne akarj átnézni, úgy sem azt fogod húzni, ami átfutottál. Ha kérdeznek és fogalmad sincs, akkor se mondd azt, hogy nem tudod, inkább ülj és gondolkodj, akkor is, ha kínos a csend. Lehet rávezetnek majd, segítenek. Bármi jobb a nemtudomnál. Mindent bele, ügyes leszel :)
2014. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél be semmit! Inkább legyél ideges, mintsem a gyógyszer letompítson.

Egyébként én is szóbelizem, iszonyatos görcsben áll a gyomrom. :/

2014. jún. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sok sikert neked is. Éjjel tudtam aludni este bevettem egyet reggel nem voltam ideges most kezdődik...
2014. jún. 18. 07:17
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne, az egy lórúgás. Inkább egy Valerianát.
2014. jún. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogy ment? :)
2014. jún. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem vettem be a gyógyszert amig vártam eleg ideges voltam de nem vettem be. Aztán mikor sorra húztam ki a szamomra tokeletes tételeket mar egyaltalan nem voltam ideges. Megvan minde, tori es fizika eleg magas pontszámmal irodalom angol nem annyira de megvan.
2014. jún. 18. 15:08
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, és gratula!

Tényleg ne szedj Xanaxot ilyesmire, brutális szer, amit pszichiáterek írnak fel, és nagyon könnyű rákattanni erre a megoldásra.

2014. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok rászokni eddig összesen 2x szedtem de szerencsére nincsenek olyan sűrűn ilyen események az életemben hogy szükség lenne rá :) ott volt ma is a zsebemben de nem vettem be...
2014. jún. 18. 16:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2014. jún. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy sikerült az érettségid :) gratulálok, most aztán pihenjélám!!!
2014. jún. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!