Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyszerűen...

Miért van az, hogy egyszerűen nem bírok tanulni? Bővebben Lennt!

Figyelt kérdés

Nem bírok tanulni egyszerűen, leülök, magam elé veszem a könyvet és elkezdem olvasni kb 5 perc és nézek jobbra, balra, vakarom a fejem és muszáj letennem mert NEM BÍROM!

Pedig nem vagyok segg hülye, műveletlen, még okosabb is az átlagnál, átlátok dolgokat...!

A matekot szeretem, mindig jó voltam belőle, mert azt nem kell tanulni, viszont azonnal megértem...

Előbb-utóbb szerettem volna főiskolára/egyetemre menni, de látom, hogy több 10, 100 oldalt kell egyszerre megtanulni!Én erre képtelen vagyok...


Miért van ez?


2010. jan. 3. 16:15
 1/2 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem nem vagyok rossz tanuló, mert ami elhangzik órán abból nagyon sokat meg tudok jegyezni...


Mások 1-esek, 2-esek, viszont hallom hogy otthon több órát tanulnak...

2010. jan. 3. 16:17
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Régen én is ilyen voltam, aztán idővel ez megváltozott. Az elején én is szenvedtem, de idővel és kitartással már megy rendesen. Amúgy nem úgy kell tanulni, hogy leülsz és akk. órákig fel sem állsz. Óránként egy kis szünet, vagy 20 percenként 5 perc.

Igazából sok a gondolat a fejedben, és valami nem hagy nyugodni. Vagy épp izgatott vagy. Sportot lehet ki kellene próbálni.

2010. jan. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!