Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek a puska aranyos...

Szerintetek a puska aranyos ajándék lenne a tanároknak?

Figyelt kérdés

Most érettségiztem.

A 4 évi puskáimat összegyűjtöttem, és arra gondoltam, hogy kis selyemszalaggal, masnival mindegyik tanáromnak odaadnám akinél puskáztam.

Persze nem provokálás, nem kötekedésképpen!!!! Meg nem bunkón, hogy na át*asztalak!!!

Hanem szerintem ez a legszemélyesebb búcsúajándék. Én írtam, csak az ő tantárgyáról szól, az ő dolgozatához.

Persze kaptak normális, szép ajándékot is, és megköszöntem, hogy annyi mindent megtanítottak nekem. :)


Ti mit gondoltok erről? Aranyos gesztus lenne?


2014. jún. 18. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, én biztos értékelném. :-)
2014. jún. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Ha tanár lennék, tuti magamra venném és személyes sértésnek érezném.

Max annak akivel jóban vagy és tuti veszi a poént.

2014. jún. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

1-2 maradi tanárrak nem merném megtenni :D

de egyébként a többinek igen :)) jó fej tanárok is vannak hál isten

2014. jún. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
tanárral*
2014. jún. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát amelyiknek oda akarom adni, azzal minddel jóba voltam. Meg egyik sem öreg, maradi. Hála. :)
2014. jún. 19. 00:26
 6/10 anonim ***** válasza:
20%

Abszolút OFF topic, de szerintem elég szánalmas, hogy már gimnáziumban puskázásra kényszerültél több alkalommal és több tárgyból is.

S mitől lenne jófej vagy trendi az a tanár, aki röhög azon, hogy annak idején egy 14-18 éves gyerek átverte és hülyének nézte?

Hol tart a világ...?

2014. júl. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%

#6 Te aztán nagyok okos emberke lehetsz, mondhatom!!!

Mutass már nekem a mai világba olyan gyereket,aki még soha nem próbált puskázni, vagy esetleg nem puskázott...


Hol tart a világ? Istenem, egy kis iskolai puskázástól még nem fog kitörni a III. világháború!!!


Meg egyébként is, itt nem magán a puskázáson van a hangsúly, hanem a gesztuson, és szerintem aranyos ajándék, hisz írta is a kérdező, hogy nem a provokálás a cél.


De te, kedves 46%-os, biztos mintagyerek voltál, és még csak eszedbe sem jutott az a szó, hogy "puska".

Bár lehet jobb lett volna, ha eszedbe jut, puskával többre vitted volna, mint 46%!! :) Puszika

2014. júl. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van, #7! Az ember műveltségét és iskolázottságát a gyakorikerdesek.hu oldalon a többi ember értékelése példázza a legjobban. :)

Nem az, hogy különbséget tud tenni a -ba, -be ill. a -ban, -ben ragok megfelelő használata között (neked sajnos még ez a kb. harmadik osztályos szintű nyelvtan sem megy, biztos kipuskáztad annak idején... nem tört ki újabb világháború, de ostoba maradtál).


Továbbra is úgy vélem, ez inkább parasztság, mint jófejség. A puskázással hülyére veszed a tanárt, mi lenne ebben neki szimpatikus?

2014. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves 46%-os ha nincs normális hozzászólásod főleg ennyivel a kérdés lejárta után, miért írsz be? Egyértelműen provokálni akartad a korábbi hozzászólókat és a kérdés feltevőjét, ha valaki itt feltesz egy ilyen kérdést, senki sem az ilyen jellegű válaszokra kíváncsi, de biztos sokba kerülne neked kedvesebbnek lenni, az a 46% is biztos a sok jó szándékból és kedvességből jött össze :)))) illetve az értelmes válaszaidból
2014. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy vélem, de nyugodtan javíts ki ha tévedek, neked 81% a hasznos válaszaid aránya, biztos többletjogaid vannak! Szóval, szerény megítélésem szerint abba a topikba írok és azt, amit szeretnék. Miért ne formálhatnék ellenvéleményt? Vagy ez egy konformista oldal? :)
2014. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!