Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Dögcédulára mit lehet írni?

Dögcédulára mit lehet írni?

Figyelt kérdés
Osztályban karácsonyozni fogunk majd de holnap elmegyek vásárolni ajándékokat és akit húztam (fiút) neki szeretnék venni egy dögcédulát mit lehetne ráírni? Valami vicceset szeretnék de nem jutott eszembe csak az hogy "b*nkó vagyok így hódítok" de ezt egy másik fiú kapja. Nem jut eszembe semmi jó neki :/ Nagyon örülnék ha tudnátok mondani egypár jó kis szöveget !:) Mellesleg magamnak is szeretnék dögcédulát és arra is lehet ötleteket mondani!! :)) Köszi előre is mindent ! 14/L :))

2013. nov. 28. 16:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ha ilyesmit íratsz rá, nem szívesen fogja hordani.

Én mondjuk beleíratnám a születési dátumát, vagy ha mindenképpen szöveget akarsz, akkor nézegetnék a neten valami rövidebb idézetet, ami valami komolyabb dologra utal (célok elérése stb)

De ez csak egy ötlet


Nekem is van, a páromnak is, csináltattuk anno. Azóta már tárgytalan lett, de még ígyis néha szívesen felveszem, mert kedves emlék. Nekünk az a dátum volt benne amikor megismerkedtünk és alá egy angol szöveg (idézet egy számból)


Csak ezért gondolom, hogy ha valami tartalmas van beleíratva akkor lehet szívesebben hordja.. Bár lehet ez 14 éves fejjel más, én 12 évvel öregebb vagyok :) Azért remélem tudtam segíteni :)

2013. nov. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!