Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyus ez?...

CuriousK kérdése:

Milyen fajta kutyus ez? Édesanyám már évek óta "őrültje" egy bizonyos kutyafajtának, de nem tudjuk pontosan milyen fajta is. Szeretném Őt meglepni egy ilyen gyönyörűséggel! A keresett csöppségről képeket (azoknak URL címét) mellékeltem.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2013. szept. 4. 23:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
pomerániai törpespicc
2013. szept. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
Hogy lehet ezt a fajtát szeretni? Mit lehet vele kezdeni? Azon kívül, hogy fésülgetik, meg ölben hurcolják, mutogatják... mire jó még? El nem tudom képzelni! :O
2013. szept. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a pomerániai "luxpup" kiadásban. Ilyet nem kapsz Magyarországon az tuti.
2013. szept. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hű, ez gyors volt! Utána is nézek! Nagyon szépen köszönöm! :) K
2013. szept. 4. 23:10
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy luxpup, a pomcsi azért nagyobb. Ez nem fajta ezek agyonnyomorított korcsok. Ne vegyél neki ilyet mert azon kívül hogy több ezer euróba kerülnek, csodálkozhatsz ha megél 2 évet.
2013. szept. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a kinézetét szereti a fajtának, akkor inkább plüss verzoóban kapja meg. Egyébként is elég nagy bunkóság 15 felelősséget és anyagi terhet ajándékozni, szóval ne lepd meg vele, hanem inkább beszéljétek meg, és fizesd ki neki, ha tényleg akar kutyát, és ha tényleg ilyen kutyát akar (hiszen eddig csak a külsejét ismerte, nem magát a fajtát; érhetik durva meglepetések, amikor már a jelleme is képben lesz). Az állat felé így tisztességes, hogy lehetőleg ne kössön ki később az expresszen vagy a vaterán új gazda után kutatva, és ne kerüljön egy szaporító kezére, aki majd aztán addig szipolyozza, amíg el nem pusztul fiatalon a kimerültségtől.

Ja, és ha gyanúsan olcsón kínálnak neked ilyet (értsd: nem százezres, csak tízezres összegekért), ne vedd meg, mert még a végén újfundlandi nő belőle. Nem vicc, van a családban, aki így járt, bár nem pont pomival, de a fajta ilyen szempontból teljesen lényegtelen.

2013. szept. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
pomi luxpup, ha luxpup-ot akarsz venni az 1millió forint fölött van, ha jó a sima pomi is akkor az csak 300 ezer forint.
2013. szept. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
És azon túl, h a luxpup drága, átlag 2-5 évesen meg is hal.
2013. szept. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utánaolvastam az oldalon a GyIK-ben hogy meddig és egy kölyök, azt írták addig mint a rendes méretű fajta... Most ez igaz vagy csak jó hírét keltik a kutyának?
2013. szept. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hogy lehet valaki "őrültje" egy kutyafajtának, ha még azt sem tudja mi annak a neve. Az, hogy a gépén ilyen kutyák képe van háttérként beállítva, még igazán távol áll a felelős kutyatartástól...
2013. szept. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!