Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek idén SE-ÁOK-ra...

Szerintetek idén SE-ÁOK-ra 445 ponttal be lehet jutni? Annyi 450 feletti pontos eredményt láttam, úgyhogy nagyon félek.

Figyelt kérdés

2014. jún. 19. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne ide gyere dicsekedni. Valakik a kettesert szenvednek te meg itt nagyzolsz. Amikor tavaly is csal 410 volt
2014. jún. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
423 volt és nem nagyzolni jöttem ide. Véleményekre várok nem pedig kiosztásra! (szerintem aki orvosira jelentkezett nem küzd semmiből a kettesért)
2014. jún. 19. 19:00
 3/9 anonim válasza:
Szerintem siman bejutsz, nem fog emelkedni sokat, mivel nehezebb volt a biosz mint a tavalyi. Mondjuk nekem van 465, de ha megnyugtat fogorvosit írtam be :D
2014. jún. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
56%
Az elsőnek meg annyit, hogy aki a kettesért szenved az méretes gyökér
2014. jún. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Simán elég lesz, ezt most megmondom neked! :))
2014. jún. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Most őszintén, te ezt a kérdést komolyan gondolod?

Mert ha igen, akkor valami problémád van a dolgok realitásának megítélésével.


Sosem volt még 445 pont felett a ponthatár. Nem tűnt fel? A legmagasabb 438 volt, az is akkor, mikor még 480 pontos rendszer volt, és nem volt kötelező a két emelt.


Nyilván elég lesz 445 pont, de ezt te is nagyon jól tudod. Gondolom egyszerűen jól esik, hogy páran megdicsérnek, hogy mekkora király vagy, amiért ilyen eredményt elértél.


Megjegyzem, egyébként tényleg szép teljesítmény, büszke lehetsz rá, de felesleges erről kérdést kiírni, mikor ha józan paraszti ésszel végiggondolod, magad is rájössz.


Ja és nem, nem savanyú a szőlő. Már egyetemista vagyok, és anno jelentősen a ponthatár felett teljesítettem. Már akkor tudtam, hogy bekerülök, amikor kiderült, hogy pontom lesz.

Emiatt nem is mentem semmilyen fórumra sírni, hogy "jaj úristen, elég lesz ennyi pont??"...

2014. jún. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért, nem írtál be másik egyetemet "tartaléknak"?

De ennyi elég lesz

2014. jún. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Beírtam, csak ez az 'álom'.
2014. jún. 20. 07:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem megnyugodhatsz! :)

Egyébként azért láthattál sok 450 pont feletti eredményt, mert az emberek általában jobban szeretik a jót megosztani(netán dicsekedni vele), mint a rosszat.

Szerintem kizárt, hogy 10 pontnál többet emelkedjen a ponthatár.

Úgyhogy gratulálok! :)

2014. jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!