Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire jellemző, hogy...

Mennyire jellemző, hogy emelet érettségi szóbelin lerontják az írásbeli eredményt?

Figyelt kérdés

2014. jún. 10. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát nálam az.pont azt húztam,amit nem tudtam..
2014. jún. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem mindenhol segítőkészek, de legtöbb helyen segítenek még ha nem is tudod annyira.
2014. jún. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

de úgy értve, hogy a tanárok. Ma emelteztem töriből, ez szintemelő volt, 4 éve érettségiztem egyébként, és nem tudtam hogy amit kaptam azok témakörök. Otthon készültem rá, nem különtanárnál meg stb. a lényeg hogy a témakört tételszerűen dolgoztam ki. És leültem, elkezdtem mondani és szolt a tanar, hogy az nem kell.. az a témakör volt. Maga a tétel alatta van.. volt pánikroham meg minden ami kell. lényeg hogy összeszedtem amit tudtam, de kérdezniuk kelett. azokra mindre tudtam a választ.

És az erdekelne hogy a tanarok jellemzően mennyire rontják le az eredményt. ugy tudom 45%-alatt nem kapok +50 pontot.

2014. jún. 10. 16:33
 4/11 anonim ***** válasza:
Direkt biztos nem rontják le az eredményt, hiszen emelten nem is tudják, hogy hány pontot értél el.
2014. jún. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
60-bol csak meglesz az a 18-20 pont ami kell.. :S
2014. jún. 10. 17:08
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem rontják le az eredményt.

A két vizsgarész független, az emelt szóbelin a tanárok értékelik a szóbeli vizsgádat, és fogalmuk sincs róla, mennyit értél el az írásbelin. Az írásbeli eredményét lerontani nem lehet, az marad, amennyi volt.

A végeredmény lehet, hogy gyengébb lesz íz írásbeliénél, ha a szóbelire nem tanultál eleget.

2014. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most olvasom a kommentedet. Ha jól értem, nem olvastad el figyelmesen a tételt. Erre nehéz azt mondani, hogy a tanárok rontják le.
2014. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Hát, azért ne haragudj, én ma voltam emelt törtiből... Olyan lapot kapsz, hogy 16. tétel - Reformáció és katolikus megújulás, és utána lejjebb olvasol, és ott van, hogy konkrétan mi is a kérdés ezen belül. Te mit csináltál ott úgy mégis? Megláttad, hogy xy, jött elő a bemagolt szöveg gondolkodás nélkül, és aztán leírtad. Fáj, hogy milyen buta emberek vannak.
2014. jún. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

igazából fogalmam sem volt, hogy ez így működik. Én szintemelőt tettem, régen érettségiztem már, és magamnak készültem otthon. Nem mindenki engedheti meg, hogy különtanárhoz járjon. Se pénzem se időm. feltették a tételeket az oktatási hivatal oldalára de azt nem írták, hogy azok nem tételek, hanem témakörök.

Nem vagyok én buta... Csak fogalmam sem volt erről. Na mindegy köszönöm a válaszokat :)

2014. jún. 10. 23:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy buta, de fölé volt írva, hogy témakörök, az volt a címe.
2014. jún. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!