Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Udv milyen kozepiskolaba kell...

Udv milyen kozepiskolaba kell mennem ha meg szeretnek tanulni hackelni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 20. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ébredj fel!
2014. jún. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok volt a Watch Dogs.
2014. jún. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Van egy titkos, elit iskola, csak a legjobbak kerülnek be..

A felvételi nagyon egyszerű, meg kell írnod egy 4 millió soros programot, ami a sarki fények elemzésével, miként hatnak a globális felmelegedésre az eldobható pelenkák, illetve egy új programot a CIA-nak, amivel az ügynökeiket küldhetik ki küldetésekre.


Amint ezzel készen vagy, egy Xavier nevű professzor felkeres, és felajánlja, hogy csatlakozz az iskolájába!

Másképp nem lehet sajnos..


Én most is onnan írok..egy zsebszámológép segítségével..


Üdv.


X!

2014. jún. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szia max olyan közép suliba mehet ahol programozni tanulsz de hackelni nem fogsz tanulni de magyarországon vannak képzések mondjuk ott az etikus hacker képzés amit a netacademia indít minden éven a BME-ben is lesz ilyen képzés idén is ha jól tudom már lassan el is kezdik továbbá mehetsz hacktivityre is ott is tanulhatsz frankó dolgokat de az ilyet inkább otthon lehet megtanulni a neten egy suliba se tanítják ezt max akkor tanítják ha a pentagonba mész :D
2014. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm azt az egy értelmes választ
2014. jún. 23. 22:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindegyik válasz annyira értelmes, mint amennyire a kérdés. ;-)
2014. jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem csak egyeseknek gyenge a felfogása
2014. jún. 24. 00:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Drágám, nem a Mi felfogásunkkal van itt a gond, erről biztosíthatlak :)


Próbáld meg logikusan értelmezni a kérdést, amit feltettél..

Viszont, ha Te az ilyen kérdést, kérdéseket komolyan gondolod, akkor komoly gondok vannak nálad realitás terén.

2014. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Héj engem olyan általánosba irattak be ahol megtanultam hackelni. Na most ki a faszagyerek?
2014. aug. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!