Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nincs meg a teljes érettség...

Ha nincs meg a teljes érettségi akkor is be lehet iratkozni OKJ-s képzésre?

Figyelt kérdés
Van egy OKJ-s képzés ami érettségire épül. Egy osztálytársam még érettségi előtt megkapta a levelet a beiratkozáshoz. És már az orvosi vizsgálatokon is túl van. Viszont az érettségije 1 tárgyból nem sikerült ezért csak papírt kapott. Így is felveszik az OKJ-s képzésre , pl. ha októberben próbálja meg? Vagy nem és várnia kell egy évet?

2014. jún. 21. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha követelmény az érettségi, akkor nem valószínű.
2014. jún. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen követelmény.
2014. jún. 21. 19:10
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor nem. Csak olyanra tudsz, amihez a követelmény a 10. osztály.
2014. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2014. jún. 21. 20:47
 5/14 anonim ***** válasza:
Teljesen igazuk van az előttem válaszolóknak. Ha követelmény az érettségi, akkor nem jelentkezhetsz rá. Én is OKJ-s képzést végeztem el. Nálam akkor a jelentkezéshez kellett az érettségi másolata.
2014. jún. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ha jobban megnézitek a kérdést akkor nem nekem nincs meg az érettségim , hanem a volt osztálytársamnak. Amúgy csak azért kérdeztem , mert akkor így nem lehetünk megint osztálytársak.
2014. jún. 22. 11:04
 7/14 NForest válasza:
Én is OKJ-s képzésre járok, és nálunk is volt olyan, akinek nem sikerült az egyik érettségi tárgya. Felvették a képzésre, de csak úgy, hogy októberbe megcsinálja a tantárgyat. Ha neki nem sikerült volna ősszel a tárgy, akkor kirúgták volna az iskolából. Szóval szerintem fölvesznek, ha októberbe megcsinálod az adott tárgyat! :) Szerintem hívd fel a sulit és kérdezd meg!
2014. jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ahj írtam , hogy nem nekem nincs meg az érettségim hanem a volt osztálytársamnak. Tanuljatok már meg olvasni! :)
2014. jún. 23. 13:31
 9/14 NForest válasza:
Akkor elnézést, én csak segíteni akartam! Akkor mondd meg az osztálytársadnak azt, amit írtam! :)
2014. jún. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért nem kéne ennyire flegmázni, elég lett volna annyit írnod, hogy "Köszönöm."
2014. jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!