Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha én most érettségiztem és...

Ha én most érettségiztem és várom a fősuliból a visszajelzést akkor nekem most be kell iratkozni a munkaügyi központba és majd ha felvesznek kiiratkozni? Vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés

2013. jún. 25. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
minek kéne beiratkozni a munkaügyi központba?
2013. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én se nagyon értem a kérdést. Arra gondolsz, hogy nyáron munkát szeretnél vállalni? Mert ebben az esetben te még októberig érvényes diákigazolvánnyal rendelkezel akkor is, ha nem vesznek fel fősuliba, és azzal is végezhetsz diákmunkát.
2013. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ha esetleg nem sikerülne a suli, akkor muszáj leszek vagy tanfolyamra menni, vagy dolgozni valahol. Az viszont beiratkozás nélkül nem megy... A nyáron kell levelet kapjak, de ha nem kapok, és két hónap múlva iratkozom be, akkor meg később kapok lehetőséget, hogy esetleg tanfolyamra hívjanak. Mit kell ilyenkor tenni? Remélem érthető a kérdés...
2013. jún. 25. 16:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Az hogy felvettek-e pontosan 1 hónap múlva, július 24-én derül ki. Ha ezt nem tudod valamiért kivárni, akkor jelentkezz be diákmunkára, amit mint mondtam még októberig vállalhatsz. Ezzel mellesleg gyorsabban kapsz normálisabb munkát, mintha a munkaügyi központtal szórakoznál.


OKJ képzésekre meg bármikor jelentkezhetsz, ha szeptemberben indul a képzés, akkor szeptemberig jelentkezhetsz. Ismerek olyat is, aki indulás után 1-2 héttel jelentkezett be, és felvették, mert még nem volt tele a létszám.

2013. jún. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2013. jún. 25. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!