Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Joghallgatók, magyar jogtöri?

Joghallgatók, magyar jogtöri?

Figyelt kérdés
Minden tárgyam megvan már, de a magyar jogtörivel nem jutok sehova... Adjatok valamilyen tippeket, hogy tudnám VÉGRE megtanulni. Tény, hogy rettenetesen utálom ezt a tárgyat és marhára nem is érdekel, és sajnos tényleg nyűggel állok neki, főleg hogy már a végén vagyok a vizsgáknak. A római jogot kifejezetten élvezet volt megtanulni, az annyival könnyebben ment, pedig tele van latinnal. Ezzel a tárggyal egyszerűen nem tudom, mi lesz. És tudom, lesz sokkal rosszabb, lásd közig. :D de most tényleg kétségbe vagyok esve. Ha valaki tudna valami hasznos tanácsot adni, azt nagyon megköszönném!

2014. jún. 22. 09:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen rendszerben kérik számon? nem mindegy!!!!!!

1. írásbeli teszt?

2. írásbeli tételek szerint?

3. szóbeli tételhúzós?

4. szóbeli és nincsenek tételek csak kérdeznek kapásból?

Én mindegyikre másképpen készülök.

2014. jún. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nálunk mindegyik szóbeli!
2014. jún. 22. 09:46
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja, és ennél van kidolgozási idő, szerencsére :)
2014. jún. 22. 09:47
 4/10 A kérdező kommentje:
Tételsor van, most épp olyan tanárnál leszek, akinél 1 tétel van (ez nem feltétlenül jó:/ ). Tavaly is már az májt1 gondot jelentett, csak szerencsém volt vizsgán, úgy lett négyes. De jelenleg sehol nem tartok...
2014. jún. 22. 09:49
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden tételnek a lényegét tanuld meg, ne vessz el a részletekbe! ez a legjobb vizsgázási mód.....

Nem tudom hány tételed van...de én képes voltam 1/2 a/4-es oldalra besűríteni a kényeget címszavakban max 1 oldalba...(persze a könyvet jegyzetet olvastam először) A fél oldalas kiemelésről eszembe jutottak a részletek is..

2014. jún. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A jegyzetelos modszert hasznalom en is:) csak ennel a targynal egyszeruen mar semmi nem segit. De most megembereltem magam kicsit es ravettem magam, hogy ne nyuglodjek felette. Koszonom a valaszt! :)
2014. jún. 22. 18:43
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
elte? Mi baj a köziggel, legjobb a világon:-D.
2014. júl. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem elte :) de jó sok eltés tanárom van :D :) még nem tudom mi a baj a köziggel, de sajnos hamarosan megtudom :D
2014. júl. 17. 13:21
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha Horváth Attila vizsgáztat, akkor érdemes hozzá menni. A tétel elejét elmondod, belekérdez a másikba esetleg, vagy azt sem, és jelest kapsz.
2014. júl. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen tanarom, o pont nem tanit nalunk, de azota mar szerencsere tul vagyok rajta es sikerult :) de azert koszonom :)
2014. júl. 18. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!