Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik emelt szintű érettségin...

Melyik emelt szintű érettségin a 'legkönnyebb' elérni a 100%-t?

Figyelt kérdés
úgy értem, hogy pl: töri, idegen nyelv, vagy matek?
2014. jún. 22. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

100%-ot? én még életemben nem hallottam olyanról aki 100%-ot teljesített volna emelten.


Egyébként mindenkinek más. Pl: nekem a töri nagyon egyszerü volt mert érdekelt (87%) de van aki angolból nagyon jó, és van aki matekból.

Attól függ te miben érzed magad jónak.

2014. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
grat! :)
2014. jún. 22. 14:30
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hali! :) én azt hallottam már több embertől is, hogy a földrajz érettségi a "legkönnyebb" a választható tantárgyak közül...

Személyes tapasztalatot még nem tudok mondani... :)

2014. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A földrajz tényleg egyszerű, ha max 4-es a célod... azért a teljes bolygó topográfiáját bevágni nem éppen a legkönnyebb dolgok közé tartozik szerintem. :)


Szerintem mindenkinek más a könnyű, nem lehet általánosságban ráfogni valamelyik tárgyra, hogy az a legegyszerűbb. Magamat ismerve nekem pl az idegen nyelvvel lenne a legnagyobb esélyem jó eredményt elérni, de valakinek meg pont az nem megy.

2014. jún. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
statisztikákat nézek, itt ahogy látom, matekból a a leggyakoribb a 100% :S töriből kb. egész Budapesten nem volt 100%-os.
2014. jún. 22. 14:54
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Na vajon miert. Nem kell sok logika hozza. A tori, idegen nyelv, magyar mind mind szubjektiv, sok mulik a javito tanaron. Matekbol iden volt egy csaj, aki 100%-ot ert el emelten nalunk. Nem lehetetlen, de csak abbol tudsz ennyit elerni, amit szeretsz is. Ha nem vagy megszallottja annak a tantargynak, akkor kb. sehogy.
2014. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

én matekból 2012-ben tettem emeltet, 96% lett

ha bele döglöttem volna, akkor sem tudtam volna jobban teljesíteni...

2014. jún. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Abból, amit a legjobban megtanultál, bármilyen meglepő.

Én már láttam 100%-ot, de tényleg nagyon ritka.

2014. jún. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
civilizáció:D
2014. jún. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ahogy már írta valaki: azoknál könnyebb elérni magas %-ot, amelyik kevésbé szubjektív.

Jellemzően a reál tárgyak ilyenek. Pontosan le van írva, mire lehet pontot adni. A szubjektivitás csak a szóbelin játszik, ott is elég kevés pont jár magáért a felelet felépítéséért.

Nekem a biosz emeltem lett anno 95%-os, barátnőmnek a fizika 92%-os.


A törinél, magyarnál már az írásbeli részben lévő fogalmazás is sokkal szubjektívebb, a szóbeli meg pláne.

(Amúgy fogalmazást fizika és biosz emelten is kell írni, csak a megoldókulcs sokkal kötöttebb).

Egyik barátnőm tényleg kiemelten jó volt töriből, érdekelte is, értelmes lány is, jól fogalmaz, mégis "csak" 80%-ot ért el.

2014. jún. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!