PPKE BTK vagy ELTE?

Figyelt kérdés

Továbbtanulás szempontjából érdekelne a két iskola. Történelem és etika tanárnak szeretnék menni. De gondolkodom a magyaron is. Ti melyik iskolát ajánlanátok nekem? Milyen tapasztalatotok van róla? Sok segítenétek.


18/L


2014. jún. 22. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

ELTE, ELTE és ELTE!!!

Ezt úgy mondom, hogy a Pázmányon végeztem, és nagyon jó volt, a tanárok pedig rohadt jók, akik az etikát tanítják, de a történelemtanárok képzése egy borzalom! Hiába tanulják meg jól az elméletet, a szakmódszertan tanár egy vicc, be sem jár megartani az óráit.

2014. jún. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Az ELTE-ről nagyon sok rosszat hallottam, de volt aki szerette. A negatív oldala az, hogy nincs kollégiuma, ami engem eléggé zavar, a másik pedig hogy az órákat a város másik végébe rakják és nem érdeklik őket ha nem érsz oda... ezért nem tudom. De köszönöm hogy válaszoltál.
2014. jún. 22. 21:16
 3/3 anonim ***** válasza:

A Pázmány esetében meg Piliscsabára kell járnod, sőt, most akkora ott a katyvasz, hogy lehet, hogy egyik órád Piliscsabán van, a másik meg Budapesten.

Persze az ELTE sem tökéletes, és a Pázmányt is ki lehet bírni, ha az ember lenyeli, hogy Kaposi nem tartja meg az óráit, vagy Schmidt Mária az óráján mobilozik, majd kifejti az előadáson, hogy nőknek semmi keresnivalójuk a történészi szakmában. Szerencsére van még más egyetem is a kettőn kívül. Ha majd egyszer munkába állnál, a kutya nem nézi, hol végeztél.

2014. jún. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!