Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Csillagain...

Mi a véleményetek a Csillagainkban a hiba c. könyvről?

Figyelt kérdés
Idén a 8.ba menő lányomnak a Csillagainkban a hiba--a kötelező olvasmány. Ki olvasta? Én most kezdtem el, eddig tetszik de én egy 43 anyuka vagyok. Szerintem mindenkinek mást mond a könyv. A lányom nagyon érzékeny. Novemberben elveszettük a dédimamát ami nagyon megviselte és még szerintem nincs túl rajt... A másik két gyermekemen nem látom de ők is elég érzékenyek...Van itt valaki aki olvasta és ilyen fiatal? köszönöm előre is a segítőkész válaszokat!

2014. jún. 25. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:

jó könyv és szerencsés hogy normális könyveket kapnak kötelezőnek

nekünk miért nem volt ilyen? :(

azt viszont nem tudom, hogy a lányodnak milyen lenne

17/l

2014. jún. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ez egyéntől függ, nem életkortól (bár attól is valamyennire). Én nagyon szeretem, szerintem nagyon elgondolkodtató könyv, és talán a lányod együtt tudna érezni a főhőssel, hiszen ő is elveszti a könyv végén a szerelmét, a lányod pedig a dédimamáját vesztette el. Az övének érezhetné a könyvet, azonosulhatna Hazle-el valamilyen szinten, azt nézve, hogy mind a ketten elvesztettek valakit.

14/L

Mindenkinek ajánlom a könyvet!

2014. jún. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

marha jó tényleg.. ez könyv kábé a love story története

és ha már az is egy lekoppintott hulladék, ne is beszéljünk a "hogyan"-ról

édes istenem, hova süllyed az irodalom oktatás .. ?

2014. jún. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Domi0315 válasza:
Én hasonló életkorú vagyok és olvastam a könyvet,(Bár én nem azért mert kötelező volt mert nálunk nem ez volt)szerintem nem függ attól hogy ki mennyire érzékeny mert ezen senki nem bírja ki hogy ne sírjon!nagyon nagy élmény volt elolvasni, és ezen az ilyen korúak is elgondolkoznak és mindenkinek tanulságos!legalább is nekem mindenféleképpen az volt.Nem lehet kibírni hogy ne sírj rajta,és ugyan így van a filmnél is!Csak ajánlani tudom!Szerintem minden korosztálynak :)
2014. júl. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!