Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rendőrként szeretnék dolgozni,...

Edem93 kérdése:

Rendőrként szeretnék dolgozni, de mikor még fiatalkorúnak számítottam, belekeveredtem egy verekedésbe, amiért 120 óra közmunkára ítéltek. Ennek leteltével az erkölcsi bizonyítványomba nem kerül bele semmi. Felvesznek így rendészeti szakközépiskolába?

Figyelt kérdés
A verekedés mellett súlyos testi sértésbe, könnyű testi sértésbe, csoportos garázdaságba és csoportos rongálásba is belekevredtem - ezekkel ítéltek el.

2014. jún. 25. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez a csoportos rongálás és testi sértések elég durván hangzanak. Ne vedd személyeskedésnek, de bízom benne, hogy fennakadsz a szűrőn, mert megnyugtatna, hogy van valamiféle racionálisan működő szelektálás azok között, akiktől a biztonságom függ.
2014. jún. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Aki lepontozgat, az kérem ne sunyuljon, hanem racionálisan vezesse le nekem, miért jó, ha egy önkontroll nélküli agresszív állatból lesz rendvédelmi egység. Lehet, hogy a megfelelő papírról hiányzik az erre utaló múltbéli bűnlajstrom, de ettől még létezik.
2014. jún. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Teljesen igaza van az előttem szólónak. Sajnálom kérdező de hogyan is lehetne megbízni egy olyan rendőrben aki súlyos testi sértésbe keveredett amikor nő létemre én is kaptam nem egyszer nem kétszer. Ha mondjuk az engem bántalmazó elmondja miért vert agyon te majd együtt érzően bólogatsz hogy ezért meg is érdemeltem? Sajnálom de én így gondolom :S
2014. jún. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy ki milyen múlttal rendelkezik /pl rendőr is/ nincs ráírva senkire. Csinálhatott hülyeséget gyerekként de ettől felnőtt korára lehet belőle becsületes ember és lehet jobban rábíznék egy egy helyzetet mint egy priusz nélküli emberre. Nem kell általánosítani!
2014. jún. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És nem én pontoztalak le...
2014. jún. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 asdasdasd44444 válasza:
Nincs ráírva senki homlokára, hogy ki milyen múlttal rendelkezik, DE úgy gondolom, hogy akinek ilyen helyzetekbe került,meg se próbáljon jelentkezni , mert 99,9% , hogy nem sikerül neki a felvételi,illetve fokozatos megfigyelés alatt vagyunk és akinek nem olyan a baráti, családi , vagy akármilyen köre, BÁRMI, évközben is leszereltetik, ami nem kis pénzösszeg. sajnos általános probléma, hogy a felvételin a fajgyűlölőktől kezdve mindenkit átengednek, mert nem vizsgálják őket fokozott figyelemmel és fél vállróól veszik néhányan, ami miatt persze felelősségre is lehet vonni az illetékes személyt.Kihullanál így is- úgy is
2014. okt. 21. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!