Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 50 óra közmunka nélkül nincs...

50 óra közmunka nélkül nincs érettségi nekem segíteni valaki. és hogy hogy van ez és mi ez?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy is van ez?
2014. jún. 29. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez nálunk is van. A lényeg, hogy a most hozott törvény szerint a 3 vagy 4 év alatt el kell végezni 50 óra önkéntes szolgálatot, erre kapsz egy nyomtatványt, amibe a hely ahol végzed beírja a munka időket és lepecsételi, ha abban a naplóban betelt az 50 óra, akkor kész vagy.


Ezt lelehet tölteni óvodában, stb.

2014. jún. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
még azt akarom tudi hogy éretséielötkel vagy hamarab is lehet és hova menyek a kis könyvért és hogy kiszabot városokba kell meni vagy mehetek ahova akarok?
2014. jún. 30. 12:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan helyen rakhatod le, ahol megengedik, de nem lehet fizető állás, mert önkéntes néven fut. Tehát felkeresel egy óvodát és elmondod, hogy mi a helyzet, jó eséllyel elfogadják a jelentkezésed. A nyomtatványt pedig én osztályfőnöktől kértem, nálunk mindenki kapott. Az egész cuccot pedig lerakhatod most is, jövőre is, de mindenféleképpen az érettségi előtt, mert kötelező!
2014. jún. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!