Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Továbbtanulásra jelentkeztem,...

Továbbtanulásra jelentkeztem, de elrontottam a dokumentum csatolásokat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A dokumentumpótlás feltétele, hogy az érettségi bizonyítványt feltöltsem. Viszont nem vettem észre, hogy a plusz dokumentumokhoz kell csatolni az érettségi tanúsítványokat, és én a bizihez csatoltam őket. A pontszámításban pedig úgy számolják az érettségi átlagot, hogy ami a biziben van, azoknak az átlagát veszik figyelembe. Akkor a tanúsítványokat nem veszik figyelembe, amit hibásan töltöttem fel, ugye? a további dokumentumokhoz újra feltöltöttem, ez baj? még van pár nap 10.-éig, remélem időben jelzik a hibát, ha elutasítják. Egyéb ötletek javításra?

2014. júl. 2. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
ha jól értem akkor javító érettségi eredménnyel is rendelkezel, azaz tanúsítvánnyal. A legjobb eredményeiddel fognak számolni, függetlenül attól, h az milyen formátumú. És azt jól tetted, hogy feltöltötted a megfelelő helyre, a másikat meg nem hinném, hogy figyelembe fogják venni. Én a helyedben azért írnék egy hivatalos e-mailt nekik, hogy ez és ez történt, de te így korrigáltad, és h nekik erről mi a véleményük, esetleg van-e valami további teendőd. remélem segítettem, sikeres felvit :)
2014. júl. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, akkor mindenképp küldök nekik egy e-mailt :)
2014. júl. 3. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!