Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pénzügy-számvitel alapszak...

Pénzügy-számvitel alapszak mellett elvégezhető a mérlegképes tanfolyam? Vagy túl nehéz lenne? Többi lent

Figyelt kérdés
Pénzügyi számviteli ügyintéző okj-s szakképesítést szereztem, most felvételizek pénzügy-számvitel szakra. Most az elején elvégezhető a mérlegképes könyvelői tanfolyam, vagy túl nehéz lenne. A két intézmény más városban van, egymástól 60 km-re.

2014. júl. 3. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
El, de lehet, hogy érdemesebb előbb elvégezned a pénzügy-számvitel alapszakot, mert akkor csak 1-2 vizsgával meg tudod csinálni a mérlegképes könyvelőt.
2014. júl. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezen gondolkodtam. Úgy érdemesebb lenne, mert kevesebb vizsgát kellene megcsinálnom. Sajnos azért tettem fel ezt a kérdést, mert kaptam egy 100 000 Ft-os utalványt erre a tanfolyamra, amit idén tudok csak felhasználni. Tudom, hogy többe kerül a tanfolyam, de így csak a többi részt kellene kifizetnem.

Azért köszi a választ! :)

2014. júl. 4. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!