Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csinálnátok még egy diplomát,...

Csinálnátok még egy diplomát, úgy, hogy a második is nappali képzésen lenne?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 22:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Nem, max. levelezőn. A suli egy jó buli tud lenni... bizonyos határig.
2014. júl. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Attól függ, hogy ez konkretan tok más, vagy csak Mesterkurzus. Utóbbi esetében igen.
2014. júl. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Minden további nélkül. Kilenc évet jártam egyetemre, életem legszebb évei voltak. Mellesleg nappali tagozat mellett is lehet pénzt keresni, én például nyelviskolákban tanítottam (nyelvszakokon voltam).
2014. júl. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
Ha tudnék mellette dolgozni, akkor igen. De nem lenne képem a továbbiakban is eltartani magam.
2014. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ. Milyen szakra akarsz járni, hány éves vagy, mit akarsz kezdeni a diplomával.

Én a mestert biztosan levelezőn fogom csinálni. 22 éves vagyok és most fejeztem be a második évet; egyrészt mert év vesztes vagyok és nyelvi előkészítős osztályba jártam, tehát 2 év pluszt tudhatok magam mögött. Mire elvégzem a sulit, 24 leszek (3+fél éves a képzés). Szóval én nem végezném el nappalin.

2014. júl. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Van egy diplomám már, most fejeztem be az iskolát. Itthon nagyon keveset keresnék vele. Nettó 80 ezer Ft. Ha jelentkezek megint nappalira, azért fizetnem kell (tesóm adna köcsön, ha majd dolgozom, vissza adom). Ha elvégzem a második diplomát, akkor külföldön dolgoznék.
2014. júl. 3. 22:41
 7/19 anonim válasza:
Én az elsőt végeztem levelezőn, a másodikat nappalin (ez csak nappalin van, és tök más mint az első, szóval nem nagyon volt más választásom).
2014. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
22 vagyok, ha elfogadják az első évet, akkor 25 évesen végeznék a másodikkal. Utána mennék ki külföldre egyedül.
2014. júl. 3. 22:42
 9/19 A kérdező kommentje:
A nettó 80 ezres fizetéssel augusztusban már dolgozhatnék.
2014. júl. 3. 22:44
 10/19 anonim válasza:
Akkor vágj bele bátran, még nagyon fiatal vagy! :) Megbánnád ha nem tennéd.
2014. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!