Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csinálnátok még egy diplomát,...

Csinálnátok még egy diplomát, úgy, hogy a második is nappali képzésen lenne?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 22:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én mindhárom diplomámat nappalin szereztem (a harmadik esetében nem volt választás, csak nappali képzés indult). Az első alatt nem dolgoztam, a másik kettő alatt többnyire igen, de nem mindig.
2014. júl. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
12 félév van ingyen, így csak az utolsó kettőt kell fizetned. Ha erős motivációd van, csináld!
2014. júl. 4. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. (Bárkinek van érve ellene, mellette, írjatok!)


Ha átveszem a diplomámat, akkor is felhasználhatom a maradék féléveimet?

2014. júl. 4. 08:52
 14/19 anonim ***** válasza:

Milyen diplomád van amivel havei 80 at keresel?


Ha a következő diplomád is ilyen "kaliberű" akkor szerintem keress valami más lehetőséget. Viszont ha az már kecsegtetőbb munkákhoz juttat hat akkor hajrá :D

2014. júl. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Tényleg fiatal vagy még. Ha tanulni szeretnél, akkor tanulj még. Lehet, hogy később megbánnád, ha nem tanulnál. Összes 12 államis félévből még biztos van, amit fel tudsz használni. Ha bejutsz államira és legalább nem kell tandíjat fizetned, akkor tedd meg. Tudom, hogy tandíjon kívül még sok dologra kell költeni, de a tandíj lenne a legtöbb.

Milyen szakot végeztél el? Milyen diplomával keresnél 80 ezret? Most milyen szakot szeretnél elvégezni?


Én csak most felvételizek először. Sajnos államira nem jutok be, mert nagyon magas a ponthatár. De ha végzek ezzel a szakkal, akkor lehet, hogy még tanulok más szakon is majd. Bár csak akkor, ha akkor még nem lesz kikötve olyan felvételi követelmény, aminek nem felelek meg. Én csak azt tudom mondani, hogy hajrá és sok sikert! :)

2014. júl. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vágj bele, ha lehetséges nappalin. Amúgy milyen az első diplomád, és hogy lehet, hogy ennyi a nettó? Ez engem is érdekel.
2014. júl. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Csináld természetesen, de érdekelne ha egy diplomád van és ilyen keveset tudnál vele keresni akkor biztos hogy nem használtad el mind a 12 félévedet ez csak valamilyen alapszakod diploma lehet. Van még hátra támogatható féléved a 12-ből.Akkor miért kell fizetned a második diplomáért? (jelenlegi szabályozás szerint arra használod fel a 12 félévedet amire akarod nincs már kötöttség)
2014. júl. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nem alapszakot végeztem. 8 félévet használtam fel eddig a 12-ből. Leírom privátba, hogy mit végeztem.
2014. júl. 4. 15:18
 19/19 anonim ***** válasza:
Miért nem írod ki ide? :D Ez egy anonim oldal, nem hinném, hogy akárki rád ismerne. Meg miért kéne szégyellni azt, amit tanultál?
2014. júl. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!