Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » S. O. S. Tovább tanulok ....

S. O. S. Tovább tanulok . Segitene valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok,olyan gondom lenne ,hogy tovább tanulok és nagyon felek ,mert sosem voltam az a kozkedvelt ember.Nagyon szivsen fogadok tippeket ,tanacsokat..stb. És miben jelenjek meg az elso nap (fekete farmer,feher ing,magassarku fekete,borkabat VAGY fekete szoknya ,ing,topánka,borkabat?)csak mert szerintem az elso benyomas nagyon fontos es nem akarom elszurni. Nektek milyen volt az elso napotok egy masik iskolaban feltetek vagy ilyesmi? és mit vigyek magamal? És mit fogunk csinalni kb? A válaszokat elore is nagyon kösönöm sokat segitetek vele :). (idioták kiméljenek)

2014. júl. 5. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Középsikola vagy felsőoktatás?
2014. júl. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
középiskola :)
2014. júl. 5. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy minél görcsösebb vagy, annál nehezebben fog menni a beilleszkedés? Add magad, legyen önbizalmad, ha ez a kettő megvan, már biztos hogy lesz pár ember, akikkel megtalálod a közös hangot.

Milyen volt az első napom... Olvastad a Szent Johanna Gimit? Na, én voltam Arnold lányban:) Sz*rtam mindenkire, kezembe vettem a kedvenc könyvem, és olvastam.

Na, ezt ne csináld utánam :) Bár később sikerült beilleszkednem, sőt, valamilyen megmagyarázhatatlan okból kifolyólag még közkedvelt is lettem, de az első félévem a flegma hozzáállásom miatt elég nehézkes volt.

Ó, jó kis gimi, visszasírom...

21/L

2014. júl. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A bőrkabát amúgy minek? :)

Nekem volt egy ismerősom az osztályban annyiból előrébb voltam, de amúgy a környékemen ülőkkel kezdtem először csak beszélgetni. 1-2 hónap alatt azért kialaulnak a klikkek, nyilván a hasonló érdeklődésű körök alapján. Ha nem az iskola legnépszerűbbje akarsz lenni keress inkább barátokat, akik hozzád hasonlóak, akikkel jól el tudsz beszélgetni. Ha anépszerűségre hajtasz a legnagyobb "pofájú" csajokkal kell haverkodni, akik mindig elmondják a véleményüket, szervezkednek stb. Az egyetlen baj ezzel, hogy nagyon csúnyán szidják egymást és kibeszélik a másikat.

Próbálj minnél több emberrel beszélgetni, akár csak felületesen, aztán idővel rájössz kikkel érzed jól magad.

Ne aggódj ezen, valahogy úgyis lesz :)

Amúgy az se minfegy milyen lesz az időjárás az első napon, szóval azt hiszem ezt korai lenne megmondani. Én is kitalálam anno a jó kis belépőmet, szonya, blúz, magassarkú, erre egész nap zuhogott az eső, szóval nadrágban és zárt sima fekete cipőben és hosszú ujjú ingben mentem :D

2014. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!