Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent ez angolul pontosan...

Mit jelent ez angolul pontosan? Segítene valaki. mert nem tanulok angolt:D fordító meg hülye.

Figyelt kérdés
segítene valaki?:$..mert nem tanulok angolt:D fordító meg nem jóó.
2010. szept. 2. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
mit kell leforditani?
2010. szept. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Ezt: Would someone help me? I do not learn English. And the translator is fucked up.
2010. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

uristen...BOCSÁNAT, ekkora hülyét mint én..azt meg nem íorm oda h MIT... áááááááááááá

Get tools by being hired.

ez mit jelent magyarul?:$

2010. szept. 2. 20:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azt akarja mondani, hogy kölcsönzéssel szerezz be szerszámokat, de nyelvtanilag nem stimmel a mondat. Honnan van?
2010. szept. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
játékból!:S akkor nem tudom mi nem stimmel vele, így van szószerint:(
2010. szept. 2. 20:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Ennyi a mondat? Azt tudom elkepzelni, hogy azert, hogy alkalmaznak, szerszamokat kapsz. Pl mittudomen pek kisinasnak megy, es penz helyett peklapatot kap. Nem tudom, ez mennyire illik a jatekra:D
2010. szept. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerszam helyett eszkoz, bocsi:D
2010. szept. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valami olyasmit lattam, hogy mikor felvesznek get hired, (a jatekba) akkor eszkozoket lehet osszeszedni, get tools. Nem feltetlenul amit a jatek ad neked, hanem vannak bonusz eszkozok, (ezeket nem tudom hol talalod a kepernyon, vagy hogy tudod megszerezni) azokbol valogathatsz. Gondolom, akkor ha elersz egy bizonyos pontot stb. en nem jatszom, foleg magyar jatekokat, de remelem erted magyarazatomat.
2010. szept. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez nem a ZZoWorld-ből van.Mert akkor ha velvesz egy barátod zookeeper-nek kapsz csavarkulcsot.
2010. szept. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!