Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2 hete van "feldolgozás...

2 hete van "feldolgozás alatt" egy felvire feltöltött dokumentumom. Normális ez? Tapasztalt valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
Két hete töltöttem fel a felvi-re az érettségi tanúsítványom,azóta van "feldolgozás alatt". Írtam nekik és azt válaszolták,hogy legyek türelmes,minden ok, de ez engem nem nyugtatott meg igazán. Azon gondolkodtam,hogy esetleg beküldöm nekik papíron is az eredményt. Valaki volt (van) hasonló helyzetben?

2014. júl. 7. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem légy türelmes. Nem egyedüli felvételiző van. Pár ezren vagytok.
2014. júl. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolkodj már egy kicsit. Több tízezer jelentkező töltött fel sok tízezernyi oldal anyagot a felvire. Ezek feldolgozása nem megy egyik napról a másikra.

Tudom, nehéz elhinni, de nem te vagy az egyetlen, akivel foglalkozniuk kell.

2014. júl. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem 17 napja van feldolgozás alatt...nyugi, minden rendben lesz :)
2014. júl. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kezdenek elszaporodni ezek a kérdések :)

3-4 nap után megjelenik a feldolgozás alatt, vagyis tudomásul vették, megnézték, hogy jó címszó alapján a jü mellékletet töltötted-e fel, de ténylegesen ezzel még késöbb foglalkoznak mert előbb a többi párezer embernek is meg kell nézniük ezeket.

Nagy valószínűséggel csak 10.-e után fog ez megváltozni.

2014. júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazából paráztam,h 10-e után jelenik meg,h "elutasítva" .Ezért aggodunk sokan (gondolom).

Első két Segítőnek : köszi a válaszokat (habár a kérdésemre nem maradéktalanul feleltek..) nem először indulok neki, ált tisztában szoktam lenni hányan felvételiznek:d

Másik két Segítő/Vàlaszoló: a Ti válaszaitokra vártam köszönöm!!

2014. júl. 8. 03:00
 6/7 A kérdező kommentje:
nem akarok vitatkozni a kettes számú jóakaróval, de lehetne szebben is. tudom ,h nehéz elhinni,de nem csak Te lehetsz tájékozott-gondolkodó.
2014. júl. 8. 03:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha valamit elutasítanak nem jelenik meg a feldolgozás alatt. :)

Egyik ismerősöm pl. összekeverte a nyelvvizsgáit és alapszintű angolt töltött fel a közép németes helyett. Szóltak neki, hogy elutasítva, kicserélte és így már feldolgozzák

2014. júl. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!