Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ismeri valaki a Mojito mixeris...

Ismeri valaki a Mojito mixeriskolát? Mik a tapasztalatok, vélemények róla?

Figyelt kérdés
Valamint mennyi ideig tartanak a kurzusok, milyen papírt kapsz a végén stb.

2014. júl. 10. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Az fizetős nem?
2014. júl. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beszedik a pénzt, aztán bizit meg nem kapsz
2014. júl. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
fizetősnek fizetős, de valahol azt olvastam, hogy jobb, mint a bols mixer akadémia.
2014. júl. 20. 00:05
 4/8 anonim válasza:
En ott vegeztem el a mixertanfolyamot, a flairt es a barista tanfolyamot is. Ezutan kerultem ki Szlovakiaba egy nemzetkozi mixerversenyre amit megnyertem es most Londonban dolgozok havi 600 ezret keresek, elvezem az eletet rendesen, sokat koltok sportra es meg igy is felre tudok rakni havi 250 et. Hidd el, ha ez az almod, akkor megeri.
2014. okt. 5. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Vidékieknek nagyon nem ajánlott. Pestről utaznak le az oktatók valami bérelt helyiségbe, amikor épp ráérnek. Visznek magukkal pár üveg piát, aztán hadd szóljon valami kocsma sarkában a képzés... Nem nagyon lehet így tervezni.
2016. dec. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Semmire nem jó a papír amit adnak. Olyat én is csinálok worldben. Na, kábé ennyit is ér az egész. Nem javaslom.
2016. dec. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bkovi válasza:
Szia! Én náluk végeztem. Szuper volt. Nem tudom az előző lehúzó kommentek mire jók. Ők biztos soha nem jártak oda csak a jó magyar mentalitás. Én A 12 hetes mixertanfolyamra jártam a Mojitoba. Nagyon korrekt a nyomtatott és a netes tananyaguk is. Mindenben segítenek, a munkahelyemet is Ők intézték. 2 alkalom volt az elméleti oktatás a többi intenzív gyakorlat. Aki bejár az oktatásokra és megtanulja az elméletet simán le tud vizsgázni. A bizonyítványt amit adnak szó nélkül elfogadták Németországban. Van náluk részletfizetés. Szerintem nyugodtan belevághatsz. Sok sikert, üdv: Blanka
2017. ápr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Novák Emma válasza:

Sziasztok,

Szerintem teljesen korrekt volt a Mojito Mixersuli képzése. Személy szerint nagyon jól éreztem magam náluk, és mindig fantasztikus hangulatban teltek az órák. A tudást, amit náluk szereztem jelenleg is hasznosítom, mint bartender. Üdv, Emma

2017. ápr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!