Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen iskolába tanuljak tovább?

Milyen iskolába tanuljak tovább?

Figyelt kérdés
Még csak 13 vagyok de már nagyon foglalkoztat a pályaválasztás.Matekból,fizikából,kémiából,magyar nyelvből és irodalomból jó vagyok(4-5)de a technika nem megy(3-as vagyok)mert csúnyán csinálom a műszaki rajzot(mérnök ugrott).Milyen gimibe menjek tanulni?A kecskeméti Bolyai János gimi jó matek tagozatra jelentkeznék.Amúgy nehéz a matektagozat?
2014. júl. 11. 21:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
A lényeg, hogy ne humánra, mert az írás az nem megy sajnos. Ilyen rövid szövegben ennyi helyesírási hiba... Ez valami rekord lehet.
2014. júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%

Ha már Kecskemét, akkor Katona!:D

Idén felvételiztem mindkettőben, és azt állapítottam meg, hogy a Katonában szóbelin barátságosabbak a tanárok.:D Emellett a beiratkozáson is rendesek, segítőkészek voltak.:)

Bár én német tagozatos lettem/A matek nagyon nem az erősségem..Fizika, kémia...Brrrr.:D/

2014. júl. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Akkor Katona.Küldenél linket róla?Meg megmondanád hogy merre van mert a google nem találja
2014. júl. 12. 12:43
 4/17 anonim ***** válasza:
69%

[link]

Malomtól egy egyenes út visz oda egyébként, 20perc séta nagyjából, nagyon előnyös az elhelyezkedése, mert ott van a központban szinte, és ha kollégiumos szeretnél lenni, az is jó, mert nagyon közel van a kolesz. Annyira, hogy még anya is kibírta odáig a sétát beiratkozáskor, pedig ő nagyon nehezen bírja a sétálást.:D

Dózsa György út 3. A suli

2014. júl. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi akkor ráhúzok a tanulásra és jövőre ott leszek :)
2014. júl. 12. 14:22
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Várlak, várunk.:D
2014. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Amúgy milyenek a tanárok?Igaz hogy nagyon drága és hogy szülőktől függő hogy hogyan bánnak veled?Kicsit félek mert sokan azt állítják
2014. júl. 12. 19:10
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

Én is ettől féltem, de ezt szerencsére még nem tapasztaltam.:)

Beiratkozáson is elég nehéz eset voltunk anyával (Nem vittünk tollat, Félúton elhagytuk a papírjainkat, és úgy hozták utánunk, nem volt meg a tankönyvrendelős papírom, meg ilyen apróságok.xd), ennek ellenére nagyon kedvesek voltak.:D És hallottam olyat is, hogy csak protekciósok kerülhetnek be a 15-be, mert hogy milyen kicsi a létszám, és lám, még én is bekerültem, pedig a 4,3-as átlagommal, és össz. 59 pontos felvételimmel bekerültem.:D

2014. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
De egyébként, majd szeptember-október körül, ha nem felejtek el, írok, ha meg elfelejtek, csak írj rám.:D
2014. júl. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
És a tanulók?Beképzelt anyuci kedvencei?A kolesz milyen?Kicsit félek még mindig de ki nem?
2014. júl. 12. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!